Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biz bir konuda yanıldıysak 10 konuda haklı çıktık, Hawkins kaptan o yüzden Zoro'yu yener diyenler gelip siz yanıldınız yazmasın buraya :hhh:
Keşke bir konu da yanılmış olsanız :D

Serinin en başından beri her olayın ana karakteri Luffy oldu ve olacak. Siz yan karakterleri sevebilirsiniz Luffy'den fazla da sevebilirsiniz ama Luffy kadar iş yapacak derseniz orada patlarsınız. Hangi karakter bugüne kadar Luffy'den fazla iş yapmış? Yada daha ön planda olmuş?

Keşke bir konu da yanılmış olsanız :D

Serinin en başından beri her olayın ana karakteri Luffy oldu ve olacak. Siz yan karakterleri sevebilirsiniz Luffy'den fazla da sevebilirsiniz ama Luffy kadar iş yapacak derseniz orada patlarsınız. Hangi karakter bugüne kadar Luffy'den fazla iş yapmış? Yada daha ön planda olmuş?
Yanıldığımız konuyu söyle.

Arc sonu ile ilgili söylediğim 6 şeyden 5'i olmuş zaten ne yanılmasından bahsediyorsun sen :oleyo2: Lütfüden fazla iş yapacak değil efsanevi bir samuray olarak ayrılacak buradan diyordum. Bunu illa Kaido'yu kesmesi olarak da söylemedim @Roronoa Zoro ile konuşmuşuzdur bunu.

Yanılma payı olarak da hesabını tutabiliriz kimin fazla yanıldığını görürüz :ehe:

Yanıldığımız konuyu söyle.

Arc sonu ile ilgili söylediğim 6 şeyden 5'i olmuş zaten ne yanılmasından bahsediyorsun sen :oleyo2: Lütfüden fazla iş yapacak değil efsanevi bir samuray olarak ayrılacak buradan diyordum. Bunu illa Kaido'yu kesmesi olarak da söylemedim @Roronoa Zoro ile konuşmuşuzdur bunu.

Yanılma payı olarak da hesabını tutabiliriz kimin fazla yanıldığını görürüz :ehe:
Ben çocuk gibi sen şunu söyledin ben bunu söyledim muhabbeti yapamam, ona zamanım yok. Herkes biliyor zaten neyin ne olduğunu :D

Benim takıldığım nokta seri Luffy yüzünden rezil oldu diyorsun. Bu adam nerdeyse 25 senedir aynı şekilde işliyor seriyi. Her arc Luffy'i komik duruma düşürüyor, yeniliyor, eziliyor sonrasında power up veya iman gücüyle yeniyor. 25 senedir değişmeyen şey bu. Wano arc'ta da aynısı oluyor. Sen neye dayanarak bunu söylüyorsun? Geçmişte yaşadığımız şeylerden farklı olarak bu Arc'ta ne olmadı? veya ne oldu?

Zoro'nun Arc'ı olacağını beklediniz, düşündünüz ve hayal ettiniz hepsi hüsran oldu. Tayfa türlü türlü savaşlara girerken Zoro nehirde acılı yemek yiyip basur olmakla meşguldü.

Zoro şöyle yapacak, böyle yapacak dediniz 1 saniye 2 yonkonun saldırısını blokladı, iksirle, kendinden bi haber kral hakiyi zart diye öğrenerek King'i yendi.

Luffy'nin meyve değişti diye ortalığı velveleye verip seri rezil oldu diyen insansın Zoro'nun bir anda Kral haki açıp bunu kullanmasına muazzam bir gözle bakıyorsan eğer rezilliğe maşa çalışıyorsun demektir. Vel hasıl kardeşim bu adam ben ne dersem o olacak diyor ve oluyor. İyi veya kötü fark etmez bir şekilde okuyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık