Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tek atacak seviyede önünde Kid-Law vs.var.

Zoro'nun vs'leri güç kapışmaları üzerine.
Önünde yaptıklarını yapacak 3-4 karekter olduktan sonra Zoro'nun tüm olayı ölür.

Böyle biterse arc ancak Chopper ile maskotluk yapar.
Önünde 3-4 karakter olunca tüm olayı bitmez. En fazla uçuk beklentilerin ölür. Zoro bu arc beklenilenin ötesine geçmiştir ama beğenemiyorsunuz. Kılıç aldı, yonkou kesti, sağ kol indirdi, kral hakisi bile açtı.

İşiniz gücünüz fan servis yav.
Sen lütfünün neden değersiz bir karakter olduğunu anlıyamadıysan bunu ben sana anlatamam bunu anlamak ve bana katılmak zorunda da değilsin ayrıca, senin için kıymetli bir karakter olabilir.

Ben @Mystic07'in yazdığından ziyade neden Zoro'nun kıymetsizleştiğini kendimce yazdım. Olay bu kadar basit. Senin için lütfüde bir sorun yoksa keyif alıyorsan, adına seviniyorum :good:

Halk Yamato'yu Kozuki olarak kabul etmedikten sonra önemi yok. Halkın fener dileğinde dilekte '' Kozuki geri gelsin'' derken kastettiği bu değildir. Yamoto'yu severim de tayfaya 2 nami fazla yahu.
Ben halkın kastettiğinden bahsetmedim ki :) Dediklerinde haklısın ve mantıklı olan da o. Bu kadar gözümüze sokulan bir şeyi çevirip bak işte böyle kılıfına uydurdum diyecek bir yazarlık örneği karşımızda olduğu için hislerim bu yönde kuvvetlendi. Hele ki Momonosuke büyümüşken. Tayfaya 3. sapık hayırlı olsun diyebiliriz her an :flaugh: Bana kalırsa Mink gelmesi daha iyi olur çünkü tayfanın çocuksuluğa ihtiyacı var daima ve tayfa üyelerinin profili hep bu şekilde. Neyse yeni tayfa üyesini buldukta ...:ehe:

Sen lütfünün neden değersiz bir karakter olduğunu anlıyamadıysan bunu ben sana anlatamam bunu anlamak ve bana katılmak zorunda da değilsin ayrıca, senin için kıymetli bir karakter olabilir.

Ben @Mystic07'in yazdığından ziyade neden Zoro'nun kıymetsizleştiğini kendimce yazdım. Olay bu kadar basit. Senin için sorun yoksa keyif alıyorsan, adına seviniyorum :good:
Korkma Elbaf'ta kaptan Zoro mu gibisinden eskisi gibi bir övme olur o zaman yeniden Luffy de değerli olur Zoro da.

Ana düşmanın Kaido olduğu bir arc'ta Zoro fanlarının beklentisi bu karakteri Zoro'nun ikiye yarması. Neymiş Zoro ile çok bağlantı kuruldu. BM neyse Kaido da Zoro için o yav. Bir arc'ta olan Yasue muhabbetinden dolayı Kaido ezeli düşman olmuş gibi yorum atıyonuz.

Zoro'ya değer katmaktan çok Oden'e katmış oldu işte. Kaido, Oden gibi bir samuray görmemiş. Zoro da onun gibi olamayacak mı fikri sizi tırmalar ama doğrusun.

Korkma Elbaf'ta kaptan Zoro mu gibisinden eskisi gibi bir övme olur o zaman yeniden Luffy de değerli olur Zoro da.

Ana düşmanın Kaido olduğu bir arc'ta Zoro fanlarının beklentisi bu karakteri Zoro'nun ikiye yarması. Neymiş Zoro ile çok bağlantı kuruldu. BM neyse Kaido da Zoro için o yav. Bir arc'ta olan Yasue muhabbetinden dolayı Kaido ezeli düşman olmuş gibi yorum atıyonuz.

Zoro'ya değer katmaktan çok Oden'e katmış oldu işte. Kaido, Oden gibi bir samuray görmemiş. Zoro da onun gibi olamayacak mı fikri sizi tırmalar ama doğrusun.
Zoro arc başından beri karizma çiziliyor ve birçok güzel hamlesi oldu. Kral hakisi bile açtı. Yarı ölü Kaido'nun kellesinin peşine düşüp bunları görmezden gelirsen karakter değersiz gözükür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık