Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1051 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşiniz gücünüz fan servis yav. Zoro övülsün beklentisi gerçekleşmedi diye hayal kırıklığı yaşıyonuz.

Ah şöyle ne güzel kesecekti millet Zoro'yu övecekti off be olmadı ya gibi fan tribi.
Bu serinin en büyük fan servisi Luffy’nin kendisidir. Sırf bu yüzden de seri bok olmuştur zaten. Ayrıca bu arc özelinde Zoro dan bekletilerimiz gayet doğal ve yerinde beklentilerdi… kaldı ki çoğu da gerçekleşti. Eğer diğerleri de olsaydı… seriye biraz farklılık gelmiş olacaktı. Ve yine ayrıca ZKK muhabbeti bizim totomuzdan uydurulan bir şey değil… Oda denilen karaktersizin… bir sürü gönderme yaparak ortaya çıkardığı sonra bir sebepten(ne bilmiyorum) açık açık döneklik yaptığı bir olaydır. Ve biz en azından neysek oyuz… Karakterimizden beklediğimiz şeylerin arkasında duruyoruz… olmayınca da güzelce açıklayıp patladık diyoruz. En azından Nika ortaya çıkınca… yalandan 1 ay gidip sonra “ben de sevmedim yav… hatta o yüzden kendimi banlattım” deyip… üç-beş gün sonra “Luffy nasıl tek attı ama Zoro fanları hasetinden çatlıyor” manasında konuşmuyoruz Alpa’cığım… :d

Ben 2-3 hafta önce karasakal tayfasının gelip robini yakaladığını söylemiştim. Neyse inş tutmaz böyle bir şey.
Ama paylaştığı görsel Pokemon GO oyununda yeni bir pokemon kazananlar için gözüken bir durum.
Sanırım Yamatoya gönderme
Olabilir belki de Yamoto'nun tayfaya katılmasıyla ilgilidir. Ya da bir başka üye. Ya da karasakal bir şeytan meyvesi daha çaldı.

Bu serinin en büyük fan servisi Luffy’nin kendisidir. Sırf bu yüzden de seri bok olmuştur zaten. Ayrıca bu arc özelinde Zoro dan bekletilerimiz gayet doğal ve yerinde beklentilerdi… eğer olsaydı… seriye biraz farklılık gelmiş olacaktı. Ve yine ayrıca ZKK muhabbeti bizim totomuzdan uydurulan bir şey değil… Oda denilen karaktersizin… bir sürü gönderme yaparak ortaya çıkardığı sonra bir sebepten(ne bilmiyorum) açık açık döneklik yaptığı bir olaydır. Ve biz en azından neysek oyuz… Karakterimizden beklediğimiz şeylerin arkasında duruyoruz… olmayınca da güzelce açıklayıp patladık diyoruz. En azından Nika ortaya çıkınca… yalandan 1 ay gidip sonra “ben de sevmedim yav… hatta o yüzden kendimi banlattım” deyip… üç-beş gün sonra “Luffy nasıl tek attı ama Zoro fanları hasetinden çatlıyor” manasında konuşmuyoruz Alpa’cığım… :d
Reis tartışmaya girmeye gerek yok, luffy fanları beğenebilirler, bunun için de haklı sebepleri olabilir.

Ben şahsen beğenmedim. Zoro'nun efsane bir samuray olarak ayrılmadığı Wano'dan memnun olma ihtimalim yok. Zoro 856109238 nika gücünde olsaydı da böyle olurdu bu, 100 tane Zoro bir Nika etmeyecekse de böyle olur.

Reis tartışmaya girmeye gerek yok, luffy fanları beğenebilirler, bunun için de haklı sebepleri olabilir.

Ben şahsen beğenmedim. Zoro'nun efsane bir samuray olarak ayrılmadığı Wano'dan memnun olma ihtimalim yok. Zoro 856109238 nika gücünde olsaydı da böyle olurdu bu, 100 tane Zoro bir Nika etmeyecekse de böyle olur.
Benim zaten beğenmelerine lafım yok Red’im… benim lafım neye biliyorsun… :d

Ayrıca dediğin gibi… burada olay güç değildi… Zoro’nun hikayedeki yeri ve önemiydi. Oda resmen her şeyi mahvetti… sadece bizim için deği… herkes için… :d

Olay Zoro'nun güç olarak geride kalması değil.

Asıl olay adama hiçbir şey yazmaması, önemsiz bir karakter haline getirmesi. Kaido 50 kere güçlü samuray gelmeyecek dedi sonuçta adam Zoro'ya bakıp yanılmışım dedi mi ? Demedi. Wano'da 3 yıl geçince kim Zoro'yu hatırlayacak böyle bitirirse :oleyo2: Nerede silahın kararması, efsane bir samuray olması.Üç beş bölüm önce yazdığı Azrail olayını bile bir yere bağlamadı.

Zoro vs Sanji'nin saldırırken bile lütfü şöyle böyle olacak demesi zaten sinirlerimizi bozmuştu, Oda'nın yaptığı ana karakter fantazisini bizim kurtuluş osman senaristleri yapmıyor. Rezil etti resmen koca seriyi :good:
Canısı bu her zaman böyleydi zaten yeni bir şeymiş gibi neden söylüyorsun ki? Kendi kendinize gelin güvey oldunuz yıllardır. Yanılınca da Luffy yüzünden seri rezil oldu diyorsun. :D En azından yanıldığınızı kabul ediyorsunuz buda bir şey tabii aferin :D

Canısı bu her zaman böyleydi zaten yeni bir şeymiş gibi neden söylüyorsun ki? Kendi kendinize gelin güvey oldunuz yıllardır. Yanılınca da Luffy yüzünden seri rezil oldu diyorsun. :D En azından yanıldığınızı kabul ediyorsunuz buda bir şey tabii aferin :D
Biz bir konuda yanıldıysak 10 konuda haklı çıktık, Hawkins kaptan o yüzden Zoro'yu yener diyenler gelip siz yanıldınız yazmasın buraya :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık