Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Dressrosa Reverie'de Sabo ve diğer devrim komutanlara karşı savaştı ve savaş sonunda sargılarla gözüktü. Üstelik yanında başka bir amiral olan Ryokugyu varken. Sağ kola tek atabilecek seviyede bir amiral olamaz.
Reverie Sabo'nun sag kol seviyesi oldugunu dusunmuyorum dressrosa'da Sabo mera mera no mi'yi sadece ucmak ve hiken atmak icin kullanirken bile sag kol seviyesiydi ustune potansiyeli yuksek olan mera mera no mi'yi potansiyeli yuksek olan sabo yemis ayrica o vsde sabo'nun tek olmadigi da var

Reverie Sabo'nun sag kol seviyesi oldugunu dusunmuyorum dressrosa'da Sabo mera mera no mi'yi sadece ucmak ve hiken atmak icin kullanirken bile sag kol seviyesiydi ustune potansiyeli yuksek olan mera mera no mi'yi potansiyeli yuksek olan sabo yemis ayrica o vsde sabo'nun tek olmadigi da var
Yanındakiler ne kadar güçlü ki hiçbir numaralarını görmedik. Yanında bir amiral daha varken Fujitora'nın sargılarla gözükmesi rezillik olmalı senin dediğin kadar güçlü olsaydı amiraller.

Kaido beşlisi ne Luffy arkasında olan.Adama kese mi yapmışlar.Roc saldırısı gibi sağlam hasar vurmuşlar.Neden Oden dışında imparator seviyesi hepsi biraz düşün be.
Birincisi Roger-WB-Xebec imparatorlardan güçlü karakterler.
İkincisi her imparator aynı seviyede değil.
Üçüncüsü Oden o beşlinin açık ara en zayıf ismi.
Filo amirali>Oden bu da net bir şey.
Filo amiralinden zayıf birisine ohalar çeken bir Zoro King'e orta zorluk attı.King yavaş kapışsın bir amiralle ekstrem zorlukta.

Yanındakiler ne kadar güçlü ki hiçbir numaralarını görmedik. Yanında bir amiral daha varken Fujitora'nın sargılarla gözükmesi rezillik olmalı senin dediğin kadar güçlü olsaydı amiraller.
Sen Sabo'yu sag kol seviyesi olarak aldigin icin rezillik ben sabo'yu sag kol seviyesinin baya ustunde aliyorum ne kadar guclu olduklarini bilemem ama illa en kotu bir arka kollama bir destekleri olmustur

Sargılar mı :hhh: öyle bir anlatıyorsun ki adam alçıda sanki
Yüzüne yara bandı yapıştırmış bir tane kafasına da bandana sarmış bu mu rezalet :hhh: asıl devrimcilerin ikinci adamının bu kadar hasar bırakabilmesi rezalet.

Sargılar mı :hhh: öyle bir anlatıyorsun ki adam alçıda sanki
Yüzüne yara bandı yapıştırmış bir tane kafasına da bandana sarmış bu mu rezalet :hhh: asıl devrimcilerin ikinci adamının bu kadar hasar bırakabilmesi rezalet.
Fujitora'da yara bandı olması Sabo'dan güçsüz olduğunu gösterir anlamadın mı ? :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık