Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1050 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beckman'i gördük. Kizaru Dur diye poz kesiyordu. Kizaru savaşa devam edince sesi soluğu çıkmadı.

Öbür at hırsızı ve Amiral zaten çok alaksız kelimeler.
Beckman tek hamlesiyle Kizaru'yu olduğu yerde durdurabilmiş bir adam. Shanks tayfası hakkında zaten güç dağılımının dengeli olduğu söylenmişti. Beckman'in amiral üstü bile çıkma ihtimali var.

Shiryu ise yüksek ihtimal Zoro'nun final rakibi olacak. Hadi King sana göre amiral seviyesi değil ondan sonra gelecek rakipte mi amiral seviyesi olmayacak. Zoro şuan bile amirallerle kapışabilecek düzeydeyken üstelik.

Sargılar mı :hhh: öyle bir anlatıyorsun ki adam alçıda sanki
Yüzüne yara bandı yapıştırmış bir tane kafasına da bandana sarmış bu mu rezalet :hhh: asıl devrimcilerin ikinci adamının bu kadar hasar bırakabilmesi rezalet.
Amiraller sağ kollara tek atar diyen biri için evet rezalet olmalı. İmparator gücünde olsa şu kadarcık sargıya bile ihtiyaç duymazdı Fuji.

Beckman tek hamlesiyle Kizaru'yu olduğu yerde durdurabilmiş bir adam. Shanks tayfası hakkında zaten güç dağılımının dengeli oldukları söylenmişti. Beckman'in amiral üstü bile çıkma ihtimali var.

Shiryu ise yüksek ihtimal Zoro'nun final rakibi olacak. Hadi King sana göre amiral seviyesi değil ondan sonra gelecek rakipte mi amiral seviyesi olmayacak. Zoro şuan bile amirallerle kapışabilecek düzeydeyken üstelik.
Ben Beckman fanı biri olarak şu paneli atıyorum ya ne diyeyim :(

Beckman tek hamlesiyle Kizaru'yu olduğu yerde durdurabilmiş bir adam. Shanks tayfası hakkında zaten güç dağılımının dengeli olduğu söylenmişti. Beckman'in amiral üstü bile çıkma ihtimali var.

Hiçbir İmparator sağ kolu Amiral seviyesinde veya yakınında değil.

Akainu dışında amirallerin elle tutulur bir yanı yok bunu seride defalarca gördük zaten . Marco Kizaru , Sabo Fujitora , Yaşlı Rayleigh Kizaru gibi olaylarda , o yüzden seride çizilenler dışında yorumlar gerçekci gelmiyor bana.

Ben Beckman fanı biri olarak şu paneli atıyorum ya ne diyeyim :(
Kizaru gibi gücü hız üstüne kurulu bir adamın saldırıya devam etmesi garip değil. Ama Beckman'i takmıyor gibi bir durum yok. Savaşta Marco içinde övgü dolu sözler söylüyordu. Sağ kolları sizler gibi küçümsemiyor amiraller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık