Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB ayakçı olayı bölümle beraber patlaı bölümü okumadın herhale, WB'nin bir yere gitmişliği yok :oleyo2:

Komiklik olayına da geleceğiz merak etme, göreceksin 2v4'ü ;)
Nasıl gittiği yok? WB Rocks seninle görüşmek istiyor diyor.:D Rocks emirleri WB'ye veriyor. WB hallediyor.:D Rocks kaçın diye emir vermişse WB kaçmış da olabilir. O zaman 2v3'e düşer olay. BM, Kaido kaçmaz herhalde.:D

Nasıl gittiği yok? WB Rocks seninle görüşmek istiyor diyor.:D Rocks emirleri WB'ye veriyor. WB hallediyor.:D Rocks kaçın diye emir vermişse WB kaçmış da olabilir. O zaman 2v3'e düşer olay. BM, Kaido kaçmaz herhalde.:D
Nereye gitmiş WB ? Kaido geliyor korsan adasına WB ile karşılaşıyor adam da hey velet Rocks seninle görüşmek istiyor diyor daha bölümlere bile bakamıyorsun anlaşılan.

2v4 olayına da geleceğiz merak etme, geldiğimizde çok eğleneceksin :ehe:

Hala WB savunan var mı ya? Wano bildiğin üzerinden geçti adamın. Rezil rüsva etti.

Şimdi de God Valley olayı geliyor. Orda ne olduysa yine bu adama eksi yazacak... Eskiden severdim ama sonradan fena bozdu.

Nereye gitmiş WB ? Kaido geliyor korsan adasına WB ile karşılaşıyor adam da hey velet Rocks seninle görüşmek istiyor diyor daha bölümlere bile bakamıyorsun anlaşılan.

2v4 olayına da geleceğiz merak etme, geldiğimizde çok eğleneceksin :ehe:
Korsan adasına gelmiş olması WB'nin de onu görmek için olduğu yere gitmediği anlamına gelmiyor. Rocks o ortamda değil. WB rastgeldi mi diyorsun ne diyorsun? :D

Benim yaptığım çeviriler kötü ya da hatalı mı? Joy Boy'u, Şen Çocuk olarak çevirdiğim için neredeyse bütün platformlarda ağır şekilde eleştiriliyorum (Şen Çocuk olarak çevirmekten de vazgeçtim, Joy Boy olarak bırakacağım bundan sonra).

Şen Çocuk çevirisinden bağımsız, manganın genel çevirisini soruyorum.

Benim yaptığım çeviriler kötü ya da hatalı mı? Joy Boy'u, Şen Çocuk olarak çevirdiğim için neredeyse bütün platformlarda ağır şekilde eleştiriliyorum (Şen Çocuk olarak çevirmekten de vazgeçtim, Joy Boy olarak bırakacağım bundan sonra).

Bunu sorman bile absürt. Şen çocuk kulağa hoş gelmiyor o yüzden biraz tepki toplamışsın.

Bazı kelimeleri çevirmemekte fayda var. Joy Boy özel isim gibi duruyor. Bu zamanındaki Smile muhabbeti gibi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık