Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
acaba gerçekten öyle mi yoksa biz mi kafayı yedik inan bilmiyorum. Yazarın bir üşendiği durum yüzünden mi böyle bir benzerlik çizdi yoksa gerçekten dediğin gibi mi zira google görsellerde odanın tipine bakınca bu çakalın böyle bir derinlemesine gireceği şey olduğunu düşünememekteyim bu durumun.
Yazarlıkta ve çizerlikte tesadüf olmaz. Oda nın gayet genius bir tipi var.

Yazarlıkta ve çizerlikte tesadüf olmaz. Oda nın gayet genius bir tipi var.
bir el anatomisi çizemeyecek durumda kendisi gerçekten anotomi bilgiside iğrenç. Ben yine tereddütle bakacağım bu duruma çünkü üşengeç biri çokça offpanellerden ve çizmeye üşendiği vs'lerden,kastığı gereğinden fazla gizemden öyle düşünmekteyim.

Kimse olaya Roger'ın dahil olduğunu bilmiyor. O yüzden Garp'ın tek başına o tayfayi yer ile yeksan etmesi Garp gibi adam için bile garip. Roger'in da işin içine girmiş olması göz önüne alındığında bu adamlar 2v4 net yapmışlar. 2v5-6-7 felan da görebiliriz.

Kaido küçük. BM çok genç. WB ayakçı :D o sıralar.

Kimse olaya Roger'ın dahil olduğunu bilmiyor. O yüzden Garp'ın tek başına o tayfayi yer ile yeksan etmesi Garp gibi adam için bile garip. Roger'in da işin içine girmiş olması göz önüne alındığında bu adamlar 2v4 net yapmışlar. 2v5-6-7 felan da görebiliriz.

Meali= Ben patlamak istiyorum :ehe:

Az olmuş Reyiz… insaflı davranmışsın… acıma 2vs1 diyenlere… o yüzden senin bıraktığın yerden devam ediyorum izninle…
2v8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25 ve bu arada OP’un 25.yılı kutlu olsun… kaksksksk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık