Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir bölüm ki senin gibi üzerine gidesim bile gelmiyor.Keza Oda’ya vur dedik öldürdü zurnanın falan kıymetini bilmeliymişiz. :D
Doğrusunu söylemek gerekirse ben de üstelemek istemiyorum hepsi @kekomancer(Keko)'nun suçu :artiz:

Biraz Oda fanboyluğu yapayım.

Luffy'e 1000 bölüm önce senin baban Dragon mu diye sorduklarında benim babam mı var diye cevap vermişti, biliyorsunuz her insan evladı bir anasının babasının olduğunu bilir, bu soruya cevabı Joyboy verdiği için o da meyvenin bilinci olduğu için babam mı var demesi çok normalmiş, taaa 1000 bölüm öncesinden bahsediyorum burada GODAAAAA!!!!

Yemin ediyorum şu yazdığım saçmalığı Reddit'de yazsan orgazm geçirecek tipler var :hhh:

Luffynin hiç bir darbesi kaidonun içinden geçmiyor dokunduğu yeri lastik yapıyor. Gözündeki darbe surattaki darbe hepsi aynı. Seri 10 numara gidiyor bence

Luffy'e 1000 bölüm önce senin baban Dragon mu diye sorduklarında benim babam mı var diye cevap vermişti, biliyorsunuz her insan evladı bir anasının babasının olduğunu bilir, bu soruya cevabı Joyboy verdiği için o da meyvenin bilinci olduğu için babam mı var demesi çok normalmiş, taaa 1000 bölüm öncesinden bahsediyorum burada GODAAAAA!!!!
Düştüm bu yazıya.

Ama bu kadarı da fazla:d Kullandığı anlatım tekniğinin tam olarak hangi kısmı cesaret gerektiriyor? Ucuz toon tasarımları mı? Seriye bunları eklemlemeye çalışması mı? Kendi yarattığı kuralları bükerken elini korkak alıştırmaması mı:d
Şu bölümden ders çıkaracak yazar-yazar adayları kardeşlerimiz kalemi bırakıp sigortalı bir işe girerse gezegen çok daha katlanılabilir olur.
Burada tam olarak bitmiş bir "sonuç" kısmı yok. Şu an herşey dediğin gibi boka sarabilir ya da sarmayabilir. Teknik olarak ise adamın başardıklarını gördüm ve övdüm. Olayın gidişatı "mükemmel, harika!" diye bir kanıya varmadım. Çünkü ortada Wano ve Kaido fight'ı hâlâ devam ediyor.

Bak sana adamın sana iletmek istediği mesajları anlatayım; ortalıkta sahibine mükemmel bir derecede özgürlük veren bir meyve var. Luffy'nin Korsanlar Kralı olmaktaki tüm motivesi de denizlerin en özgür adamı olmaktı. Yani bu meyve Joyboy'u tanımlayan meyvenin ta kendisi. Şimdi Oda bu özgürlüğü sana " dünyanın en saçma meyvesi" konseptinde sunuyor. Bu meyve neden saçma ? Çünkü, mantıksız ve olduğu dünyanın kurallarını "absürt" bir şekilde gerçekliğini büktüğü; öyle ki lastik meyvesi doğası gereği bükülen bir yapıya da sahip olduğunu fark ediyoruz. Aynı şekilde bu meyve ciddiyetten uzak bir yapıya sahip. İşte tam bu sırada biz okuyucular bu ciddiyetten uzak "saçma" dövüşe bu soruyla Oda'ya geliyoruz: " Bu saçma meyve neden var ?" Seni güldürmüyor, savaş Loney Toons havasına girdi ve bundan memnun değilim. Eee bu adam neyi amaçlıyor ? Bu bölümün amacı neydi ? Luffy'nin bu yeni hâli; Luffy'nin hayatında nasıl etki edecek ? Sorularına geliyoruz. Ortalıkta daha yeni ortaya çıkan gelişme var ve bunun sonucunu bende senin gibi merak ediyorum.

Luffy ne hale gelmiş yılların Kaidosu bile anlam veremiyor ?
Biz nasıl verelim.
Sanki başka evrenden bir karakter gelmiş de Kaido'yu trolluyor gibi olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık