Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu form efsanevi bir şey işte. Boşuna hayal kırıklığı yaşamayın.
Yok benim derdim form değil bu arada benim hoşuma gitti farklı geldi gözüme.

Benim çıkan spoilerla ilgili cidden tek bir derdim var. Eğer meyvesi gerçekten buysa nasıl bugüne kadar lastik gibi eli kolu uzadı bu çocuğun?

E hala lastik bu? Nika dediği şeyin özelliği ne? Zoan bunun neresinde? Ben hiçbir şey anlamadım.
Meyve uyandırmak, uyanış kullanmak vs. çok fazla enerji gerektirmiyor mu? Tüm hakisi biten ve ölecek kıvama gelen biri (belki de ölen,) nasıl uyanış açıyor ve sonrasında hiçbir şey olmamış gibi dövüşmeye devam ediyor?
Siteyi asıl şimdi kapatalım.
Luffy'de yensin diye çalışmalara devam. Başka açıklanacak cevap yok yazdıklarına. .//

Verilen Spoiler aşırı boşluklarla ve mantıksızlıkla dolu arkadaşlar. Yani bu spoiler gerçekse bile bölüm bundan fazlasını içeriyordur çünkü hiçbir şey mantıklı değil.

Allah aşkına Luffy'nin meyvesi farklı bile olsa bunun kalkıp Nika olması falan mümkün değil. E nasıl kolu başı uzadı esnedi bugüne kadar bu çocuğun?

1) Nikalar bir ırktı ve doğal yetenekleri uzayıp kısalmak esnek olmak. Sonra katledildiler sadece meyvenin içindeki kaldı
2) Nika mitolojik bir yaratık hali hazırda bir yada bir kaç tane vardı ve yine doğal yeteneklerinden biri uzayıp kısalmaktı. Sonra katledildi ama bir kısmı meyve içinde kaldı

Çok fazla paramecia var diye ansiklopediye lastik lan galiba bu diye girmiştir vesaire vesaire.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık