Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis Luffy Mihawk'ın saldırısını geri sektirebilir mi sence onu de hele?
Slash atağını normalde sektiremez gibi duruyor ama Oda bu magma ile ateş yakan adam. O yüzden saldırı sektirme muhabbetini her istediğini yapabilmesi için bir örnek olarak görmüyorum. Normalde serinin başlarında gülle sektirmesi de normal değil. Gülle vurunca patlaması lazım. O yeteneği serinin başından beri işlenen bir durum. Bu hayal güc muhabbeti ile alakalı değil.

Luffy bu kadar uğraşa gireceğine direk saldırının çiceğe dönüştüğnü hayal etsin o zaman. Niye yeri lastiğe çevirip onu çekiyor? Orada bile bence durum ortaya çıkıyor. Lastik ile istediğini yapabilir anlamında bir özgürlük hayal gücü o.

Luffy'nin canı çok et ister. Et istedi mi et mi oluşacak gözü önünde? :D Öyle bir meyve gücü koymaz Oda serisine. Rakibi olmaz öyle bir gücün.

@Rika

Bence çok yanlış yorumladınız. Bunu ilerledikçe görürüz. Eğer dediğiniz gibiyse seri benim için anlamını kaybeder.
Hayal ettiği şeyi yapmış zaten bölümde yeri tutup lastikte yapmıyor ne yapıyorsa top gibi sektirdi işte Kaido’nun saldırısını.Herşeyi yapamaz illa sınırı olur yoktan var edemez ama varolan gerçekliği değiştirebilir gibi.Giorno karakteri aklıma geldi seri ismi söylemeyeyim.

Slash atağını normalde sektiremez gibi duruyor ama Oda bu magma ile ateş yakan adam. O yüzden saldırı sektirme muhabbetini her istediğini yapabilmesi için bir örnek olarak görmüyorum. Normalde serinin başlarında gülle sektirmesi de normal değil. Gülle vurunca patlaması lazım. O yeteneği serinin başından beri işlenen bir durum. Bu hayal güc muhabbeti ile alakalı değil.

Luffy bu kadar uğraşa gireceğine direk saldırının çiceğe dönüştüğnü hayal etsin o zaman. Niye yeri lastiğe çevirip onu çekiyor? Orada bile bence durum ortaya çıkıyor. Lastik ile istediğini yapabilir anlamında bir özgürlük hayal gücü o.
Ben istediği her şeyi yapabilir kısmında zaten öyle çok uçuk tanrısal güçler olacağını sanmıyorum. Ama troll güç bayağı o yüzden bazı absürtlükler yaşanacak gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık