Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lastik beden verir diyor lastiği çek uzat lastikle hayal ettiğin herşeyi yap demiyor.Öyle olsa lastik tanrısı derlerdi güneş değik.Luffy’nin bildiği savaşma stili şu an lastik üzerine kurulu olduğundan öyle senin dediğin gibi yapacaktır tabii.Şu an için.Ama kritik yerlerde yeni şeyler yeni kabiliyetler yapabileceği anlamına da geliyor yine birşeyler keşfedecektir.Tıpkı Mera meyvesini yeni yiyen Sabo’nun teknikler denemesi gibi.Fakat Luffy daha yediğinin lastik olmadığının farkında değil sorun orada.
Luffy'nin canı çok et ister. Et istedi mi et mi oluşacak gözü önünde? :D Öyle bir meyve gücü koymaz Oda serisine. Rakibi olmaz öyle bir gücün.

@Rika

Bence çok yanlış yorumladınız. Bunu ilerledikçe görürüz. Eğer dediğiniz gibiyse seri benim için anlamını kaybeder.

Öyle bir şey değil. Kaido'nun başına gökten gök taşı düştüğünü hayal etse gökten taş düşecek mi? Böyle bir gücü Luffy'e veremez Oda. Kimseye veremez. Bu güçteki eski Joy Boy'un yenilme şansı yok. Bildiğin Tanrısı olursun serinin.

Zaten Tanrı meyvesi yemiş. Güneş Tanrısı. 5 Kadimin açıklaması bu yönde. Şahsen ben bu saatten sonra Luffy böyle şeyler yapsa şaşırmam, adam açıkça yazmış. Hayal gücü tek sınır diye. Green Lantern da öyleydi, sınır hayal gücü.

Luffy'nin canı çok et ister. Et istedi mi et mi oluşacak gözü önünde? :D Öyle bir meyve gücü koymaz Oda serisine. Rakibi olmaz öyle bir gücün.

@Rika

Bence çok yanlış yorumladınız. Bunu ilerledikçe görürüz. Eğer dediğiniz gibiyse seri benim için anlamını kaybeder.
Meteor düşürmek gibi şeyler olmayabilir ama daha bu bölüm lastiği raket gibi kullanıp ejderha ateşini geri sektiriyor.

Öyle değil,kendi güçleri(Nika'nın) neyse onu yapabilir.Mesela g4'ü hakisiz dilediğince kullanabilir.

Ben böyle anladım.

Yukarıda da yazdım. Adam Anka Kuşu olsa, gücünü bilirsin. Marco'nun meyvesi için tek sınırı hayal gücü der misin mesela? Ya da Kadio'nun meyvesi için? Hayal gücünün sınır olarak konulduğu tek meyve bu.

Bu arada Nika'nın ete kemiğe bürünmüş hâli oluyor zaten Luffy. Kadimler bunu da söylüyor.

@Rika

Öyle bir şey olsa bu serinin anlamı olmazdı. 800 yıl önceki Nika her şeyi düzeltmeyi hayal etsin ve her şey düzelmiş olsun? Ya da Luffy bundan sonraki herhangi bir bölümde KK olmayı istediğini söyler ve olur zaten.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık