Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir gücü yok işte. Hayal gücünden kasıt gireceği şekil. Kolunu büyütmenin farklı varyasyonları, G4'ün modları felan diye anladım ben.

Öyle bir gücü varsa zaten geçmiş olsun seri bitmiştir. Ama öyle bir gücü olan eski Joy Boy nasıl yenildi o zaman? :D

Çeviri şöyle ''Lastik özellikleri kazanır. Savaşta, sadece hayal gücü ile sınırlı olur.'' Bu adam bu açıklamaya göre Wano'yu alıp Kaido'nun kafasına fırlattığını hayal etse yapabilecek yani. Bu cümleyle sen istediğin her şeyi yaptırabilirsin Luffy'e.

İşin garibi uyanışı Dof, Kata gibi paramecia türlerine benzedi. Yeri çekip kalkan yaptı falan :(
Gücün sınırı hayal gücü. Hayal gücünün de sınırı yok. Luffy yerden bir parçayı koparıp raket gibi kullanmak istedi oldu. Adam lastik ile ejderha ateşini top gibi geri sektirdi. Luffy istedi oldu. Oda yaptı oldu. Cidden bu işin sınırı yok.

Çeviri şöyle ''Lastik özellikleri kazanır. Savaşta, sadece hayal gücü ile sınırlı olur.'' Bu adam bu açıklamaya göre Wano'yu alıp Kaido'nun kafasına fırlattığını hayal etse yapabilecek yani. Bu cümleyle sen istediğin her şeyi yaptırabilirsin Luffy'e.
Öyle bir şey değil. Kaido'nun başına gökten gök taş düştüğünü hayal etse gökten taş düşecek mi? Böyle bir gücü Luffy'e veremez Oda. Kimseye veremez. Bu güçteki eski Joy Boy'un yenilme şansı yok. Bildiğin Tanrısı olursun serinin.

Forumun bölüme tepkisi çok aşırıya kaçmış, K.K. olmuş ve dünyaya adaleti getirmiş bir insanın hikayesini okuyoruz. Bu evrende salt insanın başarabileceği bir durum değil, örnek olarak söylüyorum Kaido gibi bir azmanı "normal" bir insanın yenebilmesi imkansızken siz K.K. olmasını bekliyorsunuz. Potansiyel insanı bir yere kadar taşıyabilir.

Bölümde diyor lastik beden verir nasıl ben oraya çekiyorum?
Lastik beden verir diyor lastiği çek uzat lastikle hayal ettiğin herşeyi yap demiyor.Öyle olsa lastik tanrısı derlerdi güneş değil.Luffy’nin bildiği savaşma stili şu an lastik üzerine kurulu olduğundan öyle senin dediğin gibi yapacaktır tabii.Şu an için.Ama kritik yerlerde yeni şeyler yeni kabiliyetler yapabileceği anlamına da geliyor yine birşeyler keşfedecektir.Tıpkı Mera meyvesini yeni yiyen Sabo’nun teknikler denemesi gibi.Fakat Luffy daha yediğinin lastik olmadığının farkında değil sorun orada.

Öyle bir şey değil. Kaido'nun başına gökten gök taş düştüğünü hayal etse gökten taş düşecek mi? Böyle bir gücü Luffy'e veremez Oda. Kimseye veremez. Bu güçteki eski Joy Boy'un yenilme şansı yok. Bildiğin Tanrısı olursun serinin.
Rakibinin de böyle absürt bir gücü varsa neden yenilmesin? O da başka bir tanrı çıkacak işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık