Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvenin başarısız olmadığı kapı gibi ortada. CP0 bile meyveden bahsederken başarısız kelimesi özellikle tırnak içine alınarak yazılmış. Neyse zamanı gelince görürsün neyin ne olduğunu.
Bence o meyve yeterince olgunlaşmadığı için küçük bir ejderhaya dönüştürüyordu ve bu yüzden başarısızlık olarak kabul edildi. Shinobu olgunlaştırma gücü ile Momonosuke’yi olgunlaştırırken muhtemelen meyveyi de olgunlaştırdı ve tam işlevine ulaşmasını sağladı.

Cümlelerin hepsi ayrı ayrı söylenmiş. Lastik ile sınırlı olduğunu sanmıyorum. Meyve mitolojik olmasa bile lastikle istediği her şeyi yapıyordu zaten.
Cümleler ayrı ama hepsi aynı noktada birleşiyor. Luffy tam olarak uyanışa hakim olamadığı/bilmediği için ''Her şeyi yapabilirim gibi hissediyorum'' diyor ve tam bu esnada vücudunu değişik şekillere sokuyor. Gorosei de meyvenin özelliklerine hakim taraf olarak dövüşte daha fazla güç ve özgürlük kazandı diyor. İki taraf da uyanışı anlatıyor kısaca.

İstediği her şeyi yapıyordu ama bir zorunluluk vardı. Ve de belli bir süre sonra eski haline dönmek durumunda kalıyordu. Artık G2 için kan pompalamaya, G3 için bir şişirmeye, G4 için haki basmasına gerek yok. Uyanışın verdiği güç ile bunları özgürce yapabilecek ve kısıtlama ya da handikap durumu olmayacak. Ben böyle anladım.

Herkes bu adamı yeni tanıştığı 3 tane amazon kadınını kurtarmak için bütün amacını, gayesini tereddütsüz terkedebilecek iradeye sahip olduğu için sevdi, Mihawk'ın da dediği: denizlerdeki en tehlikeli güç, herkesi yanına çekebilme yeteneği yüzünden etkilendi. Yıllarca özenle bezenle bu kadar güzel bir şekilde inşaa edilmiş bir karakterin, yediği meyve yüzünden seçilmiş kişi olma yoluna girmesini yediremiyorum arkadaş, çok üzüldüm.
Hay ağzına sağlık. Biz bunu anlatamadık bir haftadır.

Bence o meyve yeterince olgunlaşmadığı için küçük bir ejderhaya dönüştürüyordu ve bu yüzden başarısızlık olarak kabul edildi. Shinobu olgunlaştırma gücü ile Momonosuke’yi olgunlaştırırken muhtemelen meyveyi de olgunlaştırdı ve tam işlevine ulaşmasını sağladı.
Mümkün. Momonosuke çocuk diye de küçük kalmış olabilir.

Acı fındık yersin, ağzında çok çirkin bir tat olur ya. Bu bölüm aynı onu hissettiriyor :/ Umarım gelecek bölüm dövüş bir nebze iyi olur da kurtarır bu durumu.

Cümleler ayrı ama hepsi aynı noktada birleşiyor. Luffy tam olarak uyanışa hakim olamadığı/bilmediği için ''Her şeyi yapabilirim gibi hissediyorum'' diyor ve tam bu esnada vücudunu değişik şekillere sokuyor. Gorosei de meyvenin özelliklerine hakim taraf olarak dövüşte daha fazla güç ve özgürlük kazandı diyor. İki taraf da uyanışı anlatıyor kısaca.

İstediği her şeyi yapıyordu ama bir zorunluluk vardı. Ve de belli bir süre sonra eski haline dönmek durumunda kalıyordu. Artık G2 için kan pompalamaya, G3 için bir şişirmeye, G4 için haki basmasına gerek yok. Uyanışın verdiği güç ile bunları özgürce yapabilecek ve kısıtlama ya da handikap durumu olmayacak. Ben böyle anladım.
Luffy'nin daha önce yapmayıp da bu bölüm yaptığı tek şey yeri kaldırarak gelen saldırıyı geri göndermekti. Kalan diğer her şeyi Lastik Meyvesi kullanıcısı olarak yapsaydı, hiçbirimiz itiraz etmez ve tuhaf bulmazdık. Ayrıca senin dediğin sınırlamaların çoğu iki yıl sonra yoktu. Dördüncü Vites'in fazla dayanmama sebebi hakisinin bitmesiydi. Diğer iki vitesi sorunsuz ve uzun süre kullanıyor, yan etkilerini de yaşamıyordu.

Onların Enması varsa bizim de NİKAMIZ var ahahhaha resmen bölüme bu gözle bakılabilir aşırı rezalet bir bölüm bu bölüme özel "Kötü" seçeneğinin yanı sıra "Çok Kötü" seçeneği gelmesini talep ediyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık