Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm çok iyi bölüm. Kaido'nun gözünün pörtlemesi ve kafasının şişmesi gibi bir panel yoktur. Bu tamamen Luffy'nin kafasında canlandırması. Adam gökyüzünden atladı böyle bir şey yaşamadı. Luffy'nin uyanışı gülen adam. Luffy dünyayı herkesten farklı görüyor şu anda, paneller arasındaki geçişe bak bir önceki ile bir sonraki sahne arasındaki farkı görürsünüz. Çok ilginç bir meyve yemiş gerçekten. Ben seri boyunca bu kadar patavatsız olmasını buna yoruyorum. Luffy'nin kendisi bence bu kadar rahat değil ama yediği meyve bunu sağlıyor. Wano sonuna kadar güzel bölümler okuyacağız.

Bölüm çok iyi bölüm. Kaido'nun gözünün pörtlemesi ve kafasının şişmesi gibi bir panel yoktur. Bu tamamen Luffy'nin kafasında canlandırması. Adam gökyüzünden atladı böyle bir şey yaşamadı. Luffy'nin uyanışı gülen adam. Luffy dünyayı herkesten farklı görüyor şu anda, paneller arasındaki geçişe bak bir önceki ile bir sonraki sahne arasındaki farkı görürsünüz. Çok ilginç bir meyve yemiş gerçekten. Ben seri boyunca bu kadar patavatsız olmasını buna yoruyorum. Luffy'nin kendisi bence bu kadar rahat değil ama yediği meyve bunu sağlıyor. Wano sonuna kadar güzel bölümler okuyacağız.
Bence ileride açıklanacak ama gerçekten meyve kullanıcısını seçer gibi bir şey var. Meyve luffyi bu kadar rahat vurdumduymaz yapmıyor. Luffy vurdumduymaz olduğu için zaten meyve onu seçiyor.
Bunu bir çok örneğini seride gördük mesela.
Boa Hancockun meyvesini kıllı yaşlı bir adam yerse sizce ne olur ?
Teach gibi karanlık bir adamın karanlık meyvesi yemesi bunlar sizce hepsi bir rastlantımı ? Sanki bütün meyveler karakterlerin karakterine göre seçmece dağıtılmış gibi bir döngü var.
Kaç kere gördük Sugarın meyveyi o yese ne olur bu yese ne olur diye yorumları. Ama bence E.Oda bunları ileride açıklık getirecek diye düşünüyorum.

Ben de diyorum niye bu Kaido'nun başı dönüyor... Bu Nika'nın gücü müymüş... Toon Force üzüyor.

Cidden çok garip bir tercih ya. Oda neden böyle bir şey yaptı ki acaba

Belki bir kaç bölüme altını doldurur ya da bir yerlere bağlar ama şu hali ile cidden kötü oldu meyvenin değişmesi.

Bence ileride açıklanacak ama gerçekten meyve kullanıcısını seçer gibi bir şey var. Meyve luffyi bu kadar rahat vurdumduymaz yapmıyor. Luffy vurdumduymaz olduğu için zaten meyve onu seçiyor.
Bunu bir çok örneğini seride gördük mesela.
Boa Hancockun meyvesini kıllı yaşlı bir adam yerse sizce ne olur ?
Teach gibi karanlık bir adamın karanlık meyvesi yemesi bunlar sizce hepsi bir rastlantımı ? Sanki bütün meyveler karakterlerin karakterine göre seçmece dağıtılmış gibi bir döngü var.
Kaç kere gördük Sugarın meyveyi o yese ne olur bu yese ne olur diye yorumları. Ama bence E.Oda bunları ileride açıklık getirecek diye düşünüyorum.
Yazdığın doğru, sadece Boa Hancock için bu geçerli değil.

artık luffy her gomu gomu no dediğinde içindem "hass...ir lan!" diyesim gelicek bir gülme tutacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık