Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

korsanmürit.com sonuçları :D Kusura bakmasın da oylayanların neredeyse %65 i (iyi ve orta diyenler) bir daha başka hiç bir seriye dil uzatmadan hayatlarını sürdürsünler. Çünkü bu bölüm "İyi" ise, ben kötü bir seri görmedim o zaman öyle diyeyim :D
Bu bölümle sınırlama usta wano başlı başına kötü neresinden tutarsak elimizde kalir

Beş Kadim'den biri "savaş yetenekleri hayal gücü ile sınırlıdır" diyor, Luffy de "istediğim her şeyi yapabileceğimi hissediyorum" diyor. İlk yorum Toon Force'un tanımıdır.
Başkan millet 3 senede başlamış çerezlik takip ediyor darlanmiyor.

Hikayede derinlik kalmadi.

Hikayede zeka kalmadi, bi arkadaş yazmış dünya hükümeti bu zeka ile allahin yardımıyla ayakta duruyordu herhalde diye vallahi öyle.

Gorosei malsa biz ne yapalım? :D
O değil de karanlık meyvesinin, depremin vs hikayesini düşün sen bir de :) Onları düşünmeye kalkarsak hepten kafayı yeriz, manyak manyak ederiz kendimizi :(
Karanlık meyvesinin, Deprem meyvesinin hangi hikayesine düşmüşüm ben :oleyo2:

Meyve kontrolde değilse söyle bana hükümet sakladı meyvenin Zoan olduğunu, Luffy niye saklıyor ? Niye saklıyor ? Yediği meyvenin ne olduğunu bile bilmiyor zaten standart bir kişi bu kadar ahmak olamazdı, benim babam mı var falan. Her şey rayına oturdu işte :ehe:

Serinin hangi kısmında bütün şeytan meyvelerinin özelliklerinin kopyalanabileceği bilgisi geçiyor acaba? Çünkü burda öyle bir şey varmış gibi konuşuluyor. Vegapunk’ın Kizarunun ışınından esinlenip o gücü yapay olarak üretebilmesi tüm meyvelerin özelliklerini kopyalayabileceği anlamına mı geliyor sizce? Mesela yami yami no mi yi de kopyalayabilir mi? Adam sadece ışın üretmiş kizarudan etkilenerek. X-drake de görüp kendi kendine bir yorum yapıyor. Vegapunk’ın ürettiği şeytan meyvesi için de failure deniyor zaten. İnsanın sadece kendi bildiğini mutlak doğru sayması da iyi değil.
Drake kendi kendine yorum yapmıyor bu arada. Adam Denizci, işin içinde olan birisi yani. Pacisfista projesinden de haberi var. Bana Momonosuke ve Kaido arasındaki farkı söyler misin (renk hariç)?

Ben kendi bildiğimi mutlak doğru kabul etmiyorum, ancak mangada birebir kopyalanmış bir Şeytan Meyvesi olmasına rağmen "Şeytan Meyveleri kopyalanamaz" diyebiliyorsun.

Karanlık meyvesinin, Deprem meyvesinin hangi hikayesine düşmüşüm ben :oleyo2:

Meyve kontrolde değilse söyle bana hükümet sakladı meyvenin Zoan olduğunu, Luffy niye saklıyor ? Niye saklıyor ? Yediği meyvenin ne olduğunu bile bilmiyor zaten standart bir kişi bu kadar ahmak olamazdı, benim babam mı var falan. Her şey rayına oturdu işte :ehe:
Luffynin şu mevzuda zerre suçu yok la :D

Beş Kadim'den biri "savaş yetenekleri hayal gücü ile sınırlıdır" diyor, Luffy de "istediğim her şeyi yapabileceğimi hissediyorum" diyor. İlk yorum Toon Force'un tanımıdır.
Orda ayrıca lastik beden kavramı ile alakalı bir şeyler de var sanırsam? Yani lastik beden ile yapılabilecek her şeyi yapabilirim gibi. Ki zaten seri başından beri Luffy için yaptığımız övgülerin birisi de buydu. Başkasının elinde çöp olacak bir meyvenin Luffy'nin farklı düşünmesi ile g2, g3, g4'ü bulmasını övüyorduk. Bu durumdan çok farklı bir şey değil bu.

Ben oda nin patronu olsam su bölümden sonra 1 yıllık ücretli izin verirdim git bı kafanı dinle evlat ne yapıyorsun derdim :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık