Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de böyle düşünüyordum ama Luffy' i kaç kez öldürmeye çalıştılar hatırlasana. İkna oldum ben. Ama keşke hem gear 5 hem uyanış hem joy boy hem de nikayı birleştirmeseydi iyiydi. Hikayeyi hızlandırmak için böyle bir rezillik yaptı. İçlerinden birisi de yeterdi Kaido için. Ayrıyeten keşke Luffy' le beraber başka biri de olaydı iyiydi yanında Kaido' yu indirmek için.
Koskoca hükümet, Luffyi gerçekten öldürmeye çalışsa yapamayacak mı? Kaldı ki Luffy Dragon'un oğlu, yani bu adama sen buster call çağrısı yaptırsan sırıtmaz. Sırf Roger'ın oğlu diye marinefordu göze alıp tüm dünyaya yayın yapmadılar mı? Yahu hadi onu yapmadın madem bu çocuk marineforda gelmedi mi ordan niye canlı çıkartıyosun amacın öldürmekse?

Nasıl anlatsam, karşında senin için son derece tehlikeli bir vahşi hayvan ve senin elinde de otomatik tüfek var ama sen tutuyorsun hayvana taş atıp öldürmeye çalıştım diyorsun.. Bu hikayenin yavan kaldığını oda da fark edip bu konuya dair 3-5 satır daha bir şeyler ekleyecektir senaryoya bence.

Arkadaşlar benim merak ettiğim şey :Serinin başından beri Luffy'nin karakterinden dolayı mı bu kadar eğlenceli ,şen şakrak ve keyifli biriydi yoksa Meyveyi yemesinden dolayı mı karakteri bu hale geldi?Eğer 2.seçenek ise Oda gerçekten çok saçma iş yaptı.Biz Luffy'i kendisi olduğu için seviyorduk

Arkadaşlar benim merak ettiğim şey :Serinin başından beri Luffy'nin karakterinden dolayı mı bu kadar eğlenceli ,şen şakrak ve keyifli biriydi yoksa Meyveyi yemesinden dolayı mı karakteri bu hale geldi?Eğer 2.seçenek ise Oda gerçekten çok saçma iş yaptı.Biz Luffy'i kendisi olduğu için seviyorduk
Ben de aynı senin gibi bunu çok merak ettim ama büyük ihtimal 2.seçenek durum böyle gözüküyor, kendisinin aptal olmasıda meyveden kaynaklanıyor olabilir aptallık mutluluk getirir.

Meyveyi yemeden önce , çocukluk zamanında da şen şakrak biriydi... Galiba joy boy meyvesinin kendi iradesi varmış ya hani , işte o irade kendisine uygun karakterde olan birisini seçiyor gibi bir muhabbet olabilir. Harry Potter daki büyücüler asayı seçmez asalar büyücüleri seçer meselesinde olduğu gibi ya da kılıçlar sahibini seçer gibi =/

Eski mesajlara göz gezdireyim dedim bir.
O değil de bu Joyboy gomu meyvesinin sahibiyse ve Shanks da bunu bildiği için Luffy’ye şapkayı verdiyse bu Odanın tüm op takipçilerine en büyük kazıklarından biri olur ve büyük sıvar.
Yalnız iyi sıvadı cidden @carpe d. em :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 64)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık