Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yenilmiş olabilir değil yenilmiş diyor spoilerde. Açıklanmış yani çatıdan düşmesi vesaire gibi değil. Zaten şunu bilmen lazım ortada böyle bir yazar tarafından açıklanma olmasa Luffy hep yeniliyor, ragnarok da yedi, çatıdan da düştü değişen bir şey olmazdı ki.
Bende diyorum ki Luffy yenilmiş olabilir(yenildi eyvaallah) ama yenilmesi Luffy'den bir şeyler eksiltmez çünkü karşısındaki en güçlü Yonkou. Luffy şuradan mağlup bile ayrılsa Kaido'ya ve ordusuna verdiği hasarı göz önünde tutarak adamın ödülünü uçururlar. WCİ'de Big Mom'a yaptığından çok daha fazlasını şu ana kadar Kaido'ya yaptı zaten. Bir imparatorun bütün astlarını devirmiş ve kalesini yerle bir etmişsin. Bu saatten sonra Luffy'nin kellesini almadığı sürece Luffy'nin hanesine eksi yazmaz.

Bu arada bu reenkarne olayına bende karşıyım... zaten seriyi biraz seviyorsak karşı olmak lazım... çünkü aşırı basit ve çok işlenmiş bir senaryo bu... Seriye direkt en büyük ihanet olur bu olay. Yani tamam bizim çocukların ailelerinin soylu kişiler çıkmalarına lafım yok ama başka biri olmaları direkt her şeyi anlamsız kılıyor. Şimdi ben mesela Zoro fanıyım ama adam aslında Ryuma imiş... ne anladım ben bu işten...? Umarım bu yolu izlemez diyeceğim ama Oda sağolsun son dönemde... umarım şunu yapmaz dediğimiz her şeyi güzel güzel yapıyor. Hıyar herif ya...:artiz:

Bende diyorum ki Luffy yenilmiş olabilir(yenildi eyvaallah) ama yenilmesi Luffy'den bir şeyler eksiltmez çünkü karşısındaki en güçlü Yonkou. Luffy şuradan mağlup bile ayrılsa Kaido'ya ve ordusuna verdiği hasarı göz önünde tutarak adamın ödülünü uçururlar. WCİ'de Big Mom'a yaptığından çok daha fazlasını şu ana kadar Kaido'ya yaptı zaten. Bir imparatorun bütün astlarını devirmiş ve kalesini yerle bir etmişsin. Bu saatten sonra Luffy'nin kellesini almadığı sürece Luffy'nin hanesine eksi yazmaz.
Luffy'nin kelleyi de alabilirdi bu Luffy'nin başarısı değil ki, Kaido'nun bırakması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık