Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rakibini yendikten sonra çifte telli mi oynaması lazımdı :oleyo2:

Olayın bitti yeni bir olay yaz artık kendine :ehe:
Yenmeden düşüyor. Atağı yapıyor düşüyor.

Sen ufuktaki tehlikeyi gördün Luffy buna ravmen yenerse ne olacak diye.:D Şimdi algı kasıyon. Oden yorumların oralarda bir yerlerde duruyor. Zoro Killer yorumların orada bir yerde duruyor.:D

Seni seninle baş başa bırakıyorum.

Lucci vssi benim için bir adım önde. Luffy'nin nefreti vardı o karşılaşmada. Kata dövüşü zorlu bir antrenman maçı gibiydi...
Luffy'nin vslerinin çoğunda zaten nefret yok mu? Genelde bir halkı yöneten adaletsiz zalim bir lideri indirmesi üzerinden hep işleniyor sanki.

"İlginç, Luffy Hidra saldırısı yapıyor ve mitolojiye göre Hidra'yı öldüren kişi Herkül ki Herkül de genellikle sopayla resmedilir ki bu da Kaido ile benzerlik taşıyor."

Bir önceki bölüm demiştim. Luffy'nin Hidra'sı düşeceğinin sinyaliydi.

Yenmeden düşüyor. Atağı yapıyor düşüyor.

Sen ufuktaki tehlikeyi gördün Luffy buna ravmen yenerse ne olacak diye.:D Şimdi algı kasıyon. Oden yorumların oralarda bir yerlerde duruyor. Zoro Killer yorumların orada bir yerde duruyor.:D

Seni seninle baş başa bırakıyorum.
Tehlike gelecek sefer kaç defa düşeceği artık 10 mu olur 15 mi orasını bilemem.

Zoro, Kaido'yu en fazla 2 raundda alırdı mesela :bilmem:

Kaido vs Law&Kid
Bigmom vs Luffy olsaydı bence yonkoular alırdı.

Luffy sırasıyla Napoleon, prometeus, Zeus-Hera ile kapışırken şaşırır nakavt olurdu. Eh sonrada ruhunu teslim ederdi kadının gücü bu.

Luffy'nin vslerinin çoğunda zaten nefret yok mu? Genelde bir halkı yöneten adaletsiz zalim bir lideri indirmesi üzerinden hep işleniyor sanki.
Bir an önce indirmeyle ilgileniyordu ama Luffy. Lakin Kata dövüşünde kendini geliştirmeye çalışmıştı. Yine Kaido savaşında da bu şekilde...

Göremeyiz çünkü Toei o zamanlar işini iyi yapmış. Manga olarak Katakuri dövüşü daha iyi bence ama anime olara Lucci dövüşü ezer geçer.
Tekniklerin farklılığı, dövüşün süresi vs katılıyorum ama okurken hissedilen duygu izlerken de artınca kişide yarattığı değişim nedeniyle Luffy vs Lucci bir adım önde gözümde.

Kaido vs Law&Kid
Bigmom vs Luffy olsaydı bence yonkoular alırdı.

Luffy sırasıyla Napoleon, prometeus, Zeus-Hera ile kapışırken şaşırır nakavt olurdu. Eh sonrada ruhunu teslim ederdi kadının gücü bu.
Sanmam. Daha ziyade Luffy Koca Ana'nın işini bitirene kadar Law ve Kid dayanmaya çalışır, sonrasında Luffy onlara katılır ve 1v3 bir müsabakaya dönerdi iş.

Luffy çok kırılgan karakter, dayak yeyip bayılıyor, dinlenip geri geliyor, tekrar dayak yiyor, bu sefer 1 aylık yemek yiyor dinleniyor öyle geliyor, şimdi yine dayak yedi, yine bayıldı, yok mu oralarda bir Kuma parası neyse toplayak verek şu Luffy'nin hasarını alsın Zoro'ya versin, Zoro Franky'nin kucağındaki haliyle alır Luffy'nin hasarını bana mısın demez, :)

Bir an önce indirmeyle ilgileniyordu ama Luffy. Lakin Kata dövüşünde kendini geliştirmeye çalışmıştı. Yine Kaido savaşında da bu şekilde...
"Kaido savaşında da bu şekilde" derken kata dövüşündeki gibi kendini geliştirmeye çalıştığını mı kastediyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık