Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy son darbeyide yedi. Şimdi Kaido düşünsün. Luffy kalkar Jet Gatling gibi efsanevi bir bitiriş yapar tıp Lucci'yi kuleden attığı gibi Kaido'yu da çatıdan atar.
Ulaa Luffy vs Lucci karşılaşması gibi bir vs bir daha görür müyüz acaba bu seride...

Herhangi bir karaktere karşı antipatim yok ama Luffy serinin ana karakteri olmasa çoktan gümlemişti düşüncesindeyim. Dediğin gibi Luffy kalkar ve Kaido'yu döverse, ki döveceğini biliyoruz, bunun sebebi Kaido'dan güçlü olmasından ziyade ana karakter olması ve senaristin Luffy'i yendirmesi olur düşüncesi daha ağır basıyor bana.
Anime manga dünyasında zaten arc başından beri 4 defa kendinden geçip kazanabilicek başka adam yok. One Piece'i geçtim direk diğerlerinde de yok. Kaido'da nedense ölmüyor nedense...

Herhangi bir karaktere karşı antipatim yok ama Luffy serinin ana karakteri olmasa çoktan gümlemişti düşüncesindeyim. Dediğin gibi Luffy kalkar ve Kaido'yu döverse, ki döveceğini biliyoruz, bunun sebebi Kaido'dan güçlü olmasından ziyade ana karakter olması ve senaristin Luffy'i yendirmesi olur düşüncesi daha ağır basıyor bana.
Ana karakter değil de bu güçte başka karakter olsa bu durumlara düşürmez Oda. Oda'nın neyi işlediğini iyi anlamak lazım. Bu savaşta 3 farklı Luffy var. Zaten o seviyede değilken Kaido'nun seviyesine nasıl çıkıyor onu işliyor adam. Bu tarz bir kaç rakip oldu Luffy'nin karşısında. Crocodile, Lucci, Katakuri ve Kaido. Bunlardan en önemlisi tabiki Kaido. İlk çatı Luffy, Kaido'ya her türlü istediği kadar savaşsın yenilirdi. Kral haki sonrası 2. Luffy ise Kaido'nun ciddileşmesini sağlayacak ama hala daha kendi gücünü anlayamamış tehlikeli bir karakterdi.

Son Luffy ise bildiğin Kaido'nun dengi Luffy idi. Benim şu spoilerdaan aldığım his Luffy baskın taraftı. Modlar arası değişiyor giriyor çıkıyor ama Oda hep bir örtüştürme yapmayı seven bir adam. Oden ile örtüştürülecek şekilde Kaido'ya benzer hissiyat yaşatmış. Şimdi Oden'den daha fazlasını yapacağını anlatır şekilde araya dış etken girse bile devam edecek şekilde anlatılacak. Bölümün ismi çok manidar. Kazanan bahaneye ihtiyaç duymaz şeklinde.

Eğer ana karakter olmayan ama güncel Luffy gücünde bir karakter olsa Luffy'nin düştüğü bu durumların hiçbirine düşmezdi. Bu Oda'nın ana karakteri için uyguladığı tarife. Sonuna kadar zorlar.

Spoilerda benim en çok hoşuma giden kısım vitesler arası geçişler yapması. Bu çocuk bence artık olmuş. Böyle bir teknik de zor bulunur. Oda güzel iş başardı. Savaş içinde hızlanmak istediği an Snake Man'e, daha çok ağırlık istediğinde bounce man'e sonra normal haline felan. Normal mod ile Snake Man modu arasında anlık gir çık yaptı ama aklıma hiç G4 modları arasında gir çık yapacağı gelmemişti.

Kaido'ya üzüldüm ya. Adam tam zevk alacağı bir dövüşe giriyor, dövüşün sonunda hep saçma sapan şeyler oluyor ve hile ile kazanmış gibi gözüküyor. Koyar cidden adama.. Şu travmadan sonra Luffy kalkana kadar bir Kaido flashback'i gelebilir gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık