Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido duygusala bağlayıp Patron Cp0 yu öldürürken Luffy kendine gelir. Iki bölüm sonra kavgaya devam ederler. Dövüşte araya girmeyen kalmadı yahu

Keskin hafızası olan biri Kaido kaç kişi ile durmaksızın dövüşüyor bir yazsada adamı anlasak. Benim hatırladığım;
Neko
İnuarashi
Denjiro
Ashura
Kinemon
Kiku
Raizo
Kawamatsu
İzo
_________
Bigmom ile birlikte
Kid
Law
Zoro
Killer
Luffy round 1
Yamato
Luffy round 3
Momo

Aşırı zorlandığıda söylenemez Kaido'nun.

Hiç sanmıyorum. Wano halkının yaşadıkları, Tama'nın durumu, Ebisu kasabasının yaşadığı durum, Kızıl Kınların geçmişi ve yaşadıkları, Oden'in yaşadıkları ve ona edilen ihanet, Momonosuke'ye verilen söz, Mink'lerin ölümün kıyısından dönmeleri ve daha nice etken... Direktman öldürmek istiyor Kaido'yu, tecrübe edinme savaşı kesinlikle değil bu.

Hiç sanmıyorum. Wano halkının yaşadıkları, Tama'nın durumu, Ebisu kasabasının yaşadığı durum, Kızıl Kınların geçmişi ve yaşadıkları, Oden'in yaşadıkları ve ona edilen ihanet, Momonosuke'ye verilen söz, Mink'lerin ölümün kıyısından dönmeleri ve daha nice etken... Direktman öldürmek istiyor Kaido'yu, tecrübe edinme savaşı kesinlikle değil bu.
Artı, aslına bakarsan Lucci savaşı ile Katakuri savaşı aynı sebepten çıkıyor. Yani Lucci savaşında ekstra bir nefret de söz konusu değil. İkisinde de bir tayfa üyesi düşmanın eline düşüyor ve Luffy onları kurtarmaya çalışıyor. Luffy için arkadaşlığın önemini biliyoruz. Birinde Robin'i Spandam'ın elinden almak için yoluna çıkan Lucci'yi hallediyor, diğerinde de Sanji'yi Ana'nın elinden almak için Katakuri'yi. Aynı konsept.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık