Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son 20 sayfaya hızlıca baktım ama genel olarak anladığım seninle başedemiyorlar ve seni kıskanıyorlar.:ehe:
Haha yok yani. Bazı şeyleri kabul edemiyorum. Law fanları sitede az ve sevmeyenleri aktif diye böyle oluyor muhtemelen. Onunla ilgili bir şey olunca illa ki bir kaç kez söyleniyor. Yancılıktan başka şeylere kadar. Dolayısıyla Law fanı olarak benim de hakkım var aynısını yapmaya. :ehe:

Haha yok yani. Bazı şeyleri kabul edemiyorum. Law fanları sitede az ve sevmeyenleri aktif diye böyle oluyor muhtemelen. Onunla ilgili bir şey olunca illa ki bir kaç kez söyleniyor. Yancılıktan başka şeylere kadar. Dolayısıyla Law fanı olarak benim de hakkım var aynısını yapmaya. :ehe:
Bu nasıl bir acıtasyondur abi, korumalarınla geliyorsun bölüm yorumlarında terör estiriyorsun. Üç dört kişi aksi şey söyledik diye Law sevmeyen çok oluyo.

Den Den Mushi: "I know it's impossible.
But the fact that it is a world's “top class” battle is why this is so dangerous.
You must understand... that this order is given to prevent what might happen."

Den Den Mushi: "We only know rumours about it though..."

CP0 Boss: "What is with this group."
Meyve diye direk belirtmiyorlar ama olabilecekleri önlemek için diye belirtmişler. Sonra sadece söylentileri biliyoruz diyor. Luffy'nin Meyvesi olması hala saçma geliyor ama özel durum var belli ki. Son kez G4 kullanıyorum diye belirtti adam. G4 sonrası yenemezse 10dk yatışa geçecek yine. Yatışa geçince bir şey olacağını sanmam. Meyveyi uyandırsa yaşlıların bu kadar çok çekineceği ne yapabilir ki bu formuyla ?

What is with this group? lafı ise herhalde Hasır Şapkalara ithafen söylüyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık