Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
70 yaşındaki neneyi zar zor darp edip binadan aşağı atmayı başaran adamlar bir zahmet yukarıdaki canavarla aralarındaki güç farkını hissetsin. Law en azından açık sözlü…
Haklısın sıfır kilometre Bm varken, Kid handikaplı dövüşmüş, Low'da bitmeyen manasını çatı dövüşünde kullanıp gelmişken, Bm zaten ittirmesiz yenilseydi, Kaido, Luffyi bırakıp, Linlin'in biliçsiz yerde duran bedenine sopayla çalmaya başlardı.

Bu denklemde Aslan ben mi oluyorum günlerdir 10v1 atıyordum da.. bir de spoiler yorumlarında ilk Lowcular salladı, Sırtlan bulaşmadıkça, Aslan, sırtlanı ellemez bile :a:
Sırtlan oluyorsun sırtlana da başka hayvanlar saldırmıştır.:gamyon:
Ney ney ney? Zoro fanı olduğumu belli etmeden çek, demişsin resmen.
Ben Zoro fanı değilim ki sempatizan destekçiyim.Senin Kid fanı olmadığın evrende ben nasıl Zoro fanı olayım.:hhh:

Ya siz var ya çok tehlikelisiniz.Hemen gizli silah acıtasyonu devreye sokmuş.Sitenin yarısı gizli Lawcı daha ne istiyorsunuz ? Canımızı mı alacaksın ? :artiz:
Ne acıtasyonu saçmalama. Siz yapınca ne ala ben yapınca ağlayın işte ne bilim. :bilmem:

Dediklerin aktif mi? Değiller. Yıllarca canla başla savunan bir ben varım. Birde destek atan Cora'sanım. Şimdi de Artyo oldu.

Luffy'nin Hydra tekniğiylen minimum 1000 yumruk sallamasını bekliyorum Kaido'ya. 1000 tane aşırı hızlı h.hakili yumruk. Bu hayvan bakalım buna da dayanacak mı son bir saldırı daha isteyecek mi?

Haklısın sıfır kilometre Bm varken, Kid handikaplı dövüşmüş, Low'da bitmeyen manasını çatı dövüşünde kullanıp gelmişken, Bm zaten ittirmesiz yenilseydi, Kaido, Luffyi bırakıp, Linlin'in biliçsiz yerde duran bedenine sopayla çalmaya başlardı.
Kid handikaplı dövişmese ne yapacaktı? 1 tane daha fazla mı railgun sıkacaktı yoksa yürüyen uçak mı yapacaktı? Ayrıca Kaido öyle biri değil, Linlin içi canını verir. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık