Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Ölüm Cerrahı iyi günde kötü günde yanındayız demek istiyorum ama yalancı çıkmaktan çekiniyorum bu aralar kötü gün gördüğün yok ne olacak bu gidişatın sonu?

Evliya simülasyonu son sözünü söyledi ben daha da konuyu dağıtamam. Saygım sonsuz.
Bu şekilde devam sonuna kadar birlikte. 🤜🤛

Fan atışmalarıyla konuyu çok mu dağıttık sanki? Spoilerdaki mevzulara dönsün biraz odağımız. Diğer mevzulara genel tartışmadan devam edelim.
Ben bunu kaale almak istiyorum artık. Çektim fermuarı. 🤐

BM'yi alamadılar aciz kaldılar kadın Kaido'nun çeyreği kadar dövüşememesine ve 2 vs 1 olmasına rağmen Luffy'nin tek başına olduğu kadar büyük bir tehdit olamadılar. Oda Luffy'nin tekniklerini viteslere ayırmış ve toplam 4 vites var şu an. 5'e tamamlamasını beklemek kadar doğal bir şey yok ki zaten uyanışını direkt G5'e bağlayacağını düşünüyorum ben.
Nasıl olamadılar Kaido arcın başından beri sayısız dayak yedi. Luffy Yamatoyla kombo atak yaptı. Sayısız yumruk salladı adama.. Kid ve Law uyanışa tam hakim olmasa da 5 tane uyanış saldırısıyla Kadın'ı mahvetti, kemiği kırıldı onun için ömründen kullandı. Luffy tekrar çıktığında Yamato babam yorgun dedi.
Kid, hawkins tarafından handikap yedi, bunun yüzünden Killerdan kesik, Big Mom'dan takla atarak saldırı yedi. Law, Kaido'dan çatıda Bagua yedi, ayrıca meyvesiyle o kadar enerji, mana harcadı. Bm tertemiz, cilalı sıfır hasar aşağıya indi.. ne halde geldi, bir de ittirmesiz yenilmeseydi bıraksın İmparatorluğu falan. Tamam Kid ve Law'ın son saldırları yetmedi ama.. bir Kid ve Law dövüş sonu bayılmadı hatta çatıya gitme muhabbeti yaptılar, iki bomba indirdiyse Big Mom'ı bombaya düşecek kadar zayıflatan da bu ikisiydi.

Oda eskisinden daha hızlı gidiyor.Bi de zaten ilk maçı Kaido kazandı diyebiliriz.Luffy tekrar geri döndü bir daha kaybetmez.3 4 bölüme inmesini bekliyorum.
2 maçı kazandı hatta :D Kaido'nun yenilmesi lazım bu saatten sonra dediğin gibi. Direk çatı dövüşüne geçip 3-4 bölümle bitirebilir ve kalan olaylara devam eder. Hala devam eden şeyler var çünkü.

Eğer bir de dövüş arasında Kaido fb'si gelirse bizim Wano'dan kurtulmamız net 15 bölüm falan sürer...

Nasıl olamadılar Kaido arcın başından beri sayısız dayak yedi. Luffy Yamatoyla kombo atak yaptı. Sayısız yumruk salladı adama.. Kid ve Law uyanışa tam hakim olmasa da 5 tane uyanış saldırısıyla Kadın'ı mahvetti, kemiği kırıldı onun için ömründen kullandı. Luffy tekrar çıktığında Yamato babam yorgun dedi.
Kid, hawkins tarafından handikap yedi, bunun yüzünden Killerdan kesik, Big Mom'dan takla atarak saldırı yedi. Law, Kaido'dan çatıda Bagua yedi, ayrıca meyvesiyle o kadar enerji, mana harcadı. Bm tertemiz, cilalı sıfır hasar aşağıya indi.. ne halde geldi, bir de ittirmesiz yenilmeseydi bıraksın İmparatorluğu falan. Tamam Kid ve Law'ın son saldırları yetmedi ama.. bir Kid ve Law dövüş sonu bayılmadı hatta çatıya gitme muhabbeti yaptılar, iki bomba indirdiyse Big Mom'ı bombaya düşecek kadar zayıflatan da bu ikisiydi.
Luffy çatıda bir yonko ile her alanda denk dövüşüyor ve hatta üstün geliyor güzel kardeşim. Law ve Kid ise güçlerini kombine etmelerine rağmen bu etkiyi yapamıyor. İkisinin en güçlü saldırılarının sonunda dahi kadın dövüşecek vaziyette. Luffy zaten bunlardan başka bir seviyede şu an. Yapmaya çalıştığı şey de başka bir şey. Aynı düzlemde kıyaslayıp bir de uyanışa mı ihtiyacı var yaa dememeliyiz

Luffy çatıda bir yonko ile her alanda denk dövüşüyor ve hatta üstün geliyor güzel kardeşim. Law ve Kid ise güçlerini kombine etmelerine rağmen bu etkiyi yapamıyor. İkisinin en güçlü saldırılarının sonunda dahi kadın dövüşecek vaziyette. Luffy zaten bunlardan başka bir seviyede şu an. Yapmaya çalıştığı şey de başka bir şey. Aynı düzlemde kıyaslayıp bir de uyanışa mı ihtiyacı var yaa dememeliyiz
Aslında şuanda bende Luffy övüyorum fazlasına gerek yok diyorum.. Luffynin ikisinden başka seviyede olduğu doğru zaten. Ona itirazım yok. Ama Kid ve Law'ın daha avantajsız dövüşe başladığını ve Luffy'nin kendisinden daha avantajsız durumda olan bir İmparatorla dövüştüğünü unutma demek istedim yoksa şuanki Luffy, Kid ve Law'ın yaptığı tek yapar

Aslında şunada bende Luffy övüyorum fazlasına gerek yok diyorum.. Luffynin ikisinden başka seviyede olduğu doğru zaten. Ona itirazım yok. Ama Kid ve Law'ın daha avantajsız dövüşe başladığını ve Luffy'nin kendisinden daha avantajsız durumda olan bir İmparatorla dövüştüğünü unutma demek istedim yoksa şuanki Luffy, Kid ve Law'ın yaptığı tek yapar
Karşıdaki adam gücünün zirvesinde bir yonko olunca insan Luffy'nin de kendi sınırlarını aşacak yeni bir teknikle bitirişi yapmasını istiyor. Yonko inecekse böyle inmeli kafasındayım biraz hani. Bakalım Hydra sonunda ne olacak

Momonosuke bile sol kulvardan geldi ve laugh tale ile ilgili kitap okudu üstüne üstlük sayfaları yırtıp attı bu Odadan mesajdır gençler siz zor görürsünüz onu diyor resmen

Çevirisi olmadığı için çok anlayamadım ama bu uzun gelen spoilerda Luffy'nin uyanışından korktukları yazmıyor sanırım. Sadece Kaido'da dahil olduğu için birinci sınıf bir dövüşten bahsedilmiş. Gerçi yorumum için çok fark etmiyor ama "G4'ü son kullanışım." demiş. Ya uyanış ya G5 hazır, geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık