Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco vs cp0 lideri o kadar beynime kazınmış ki sahte olduğunu yeni farkettim. Marcoda değişik bir büyü var sahte spoilerlarini silmem zor oluyor. 2 hafta smothie shut down Marco olayını yaşamıştım içimde

Luffy'nin eşleşmeleri hariç diğer hiçbir eşleşmenin bir anlamı olmayan bir seri One Piece. Luffy ile kanki isen kazanıyorsun bir şekilde. Geçmişte neler yaptığının bir önemi yok. İsmi olan bir karaktersen %98.72 ihtimalle ölmüyorsun da. Vallahi tertemiz iş ama Sakazuki ya da Teach? Son savaşta Luffy'nin rakibi hangisi olacak. Belki de İm bilemiyorum ama son savaşta Luffy'nin rakibi olacak kişi temiz bir dayak yiyecek olsa da off panel düşen Big Mom'dan da anlaşılacağı üzere bu karakterlerden biri off panel inecek. Hiç öyle aralarında kin var, Oda çizememezlik edemez demeyin. Bal gibi de çizmeyecek. Belki de bizim hiçbir zaman göremeyeceğimiz bir savaşta, Sakazuki ve Teach eşleşip 50 gün savaşacaklar ve içlerinden biri düşecek. Bekliyorum bunu.

La get şurdan adamı hasta etme, Linlini daha fazla çekemem ben
Ulen siz zevksizseniz napayım kadındaki vizyon misyon kimsede yok seride. wanoya adım attığı andan beri ben elbafa istiyom onu 2 bebeye yedirtirse oda bu onun kalemsizliğindendir. Yardır gökten p-upları yardır yardır. Luffye ağzı açık kalanlara yonkou aldırtmak🥴 ulen oda düşürdüğün hale bak bizi

Oda eskiye ait güç dengelerinin kökünü kaziyacak bu arc sonunda.
Shichiler ve yonkoluk kalkacak.
Sadece süpernovalar ve denizciler kalacak meydanda

Luffy köşede oturur bu dövüşü izler. Dur hatta bir görsel editi yapayım da birisi anket açsın bununla ilgili.

Big mom kaç kere dövüp sonra durdu konuştu. Gardını düşürdü. Merhamet gösterdi. Zoro’nun merhameti yok. Kidd kolsuz kalır.

Yamato harbiden bi tık fazla buraya ama rakibin takım oyunu daha iyi olur. Ben yamato tarafı derim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 148)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık