Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X Drake'e düşük zorluk atıp, Apoo ve diğer Numbers'ı kaçırtan adamın Yc3 altı olması imkansız. Lucci liderse fena güçlü çıkar yalnız
Apoo kafası basan bir adam. Savaşmaya cesareti var ama 2 numbers ve Drake varken bu elemanları yenemeyeceğini görüp kaçmaya başlıyor. Bu adamların en azından korkutucu güce sahip olduklarını vurguluyor. Apoo'da hafife alınmayacak bir adam bence. Saldırı gücü belli ki yüksek. Silahlanma basmadan Luffy'i ne hale soktu adam. Cp0 ajanı ne ise pek tınlamıyor bu saldırıyı.

Valla bir emir komuta zincirleri var mıdır bilemem Lucci liderse o da güçlü çıkar ama ben öyle olduğunu sanmıyorum. Emirler direk Gorosei'den geliyordur bunlara. Görev dağılımları oluyordur sadece :D

Oda artık çöpleri pistten alalım be canısı. İnan Wano'lu ırgatların ne bok yediği zerre umurumda değil ki bir çok insan için öyledir. Ne yapacaksan yap da işle şu vsleri hadi bu arc kadar uzun sürmeyen seriler var lan yeter anasını satayım sıçayım küloçu japonların fantezilerine lanet gelsin hızlan biraz hadi

Apoo kafası basan bir adam. Savaşmaya cesareti var ama 2 numbers ve Drake varken bu elemanları yenemeyeceğini görüp kaçmaya başlıyor. Bu adamların en azından korkutucu güce sahip olduklarını vurguluyor. Apoo'da hafife alınmayacak bir adam bence. Saldırı gücü belli ki yüksek. Silahlanma basmadan Luffy'i ne hale soktu adam. Cp0 ajanı ne ise pek tınlamıyor bu saldırıyı.

Valla bir emir komuta zincirleri var mıdır bilemem Lucci liderse o da güçlü çıkar ama ben öyle olduğunu sanmıyorum. Emirler direk Gorosei'den geliyordur bunlara. Görev dağılımları oluyordur sadece :D
Aynı anda Drake ve Zoroyu blokladı meyvesinin olayı çözülünce... Silahlanma basıp falan korunuyor parmak saldırısından. Apoo, Kid'den Punk Gibson yedi, Drake çiğnedi, Zorodan saldırı yedi. Boş adam değil.

Ulan billur geçmek için yazıyoruz gördüğümüz günden beri yok okunmuş kılıç yok bankai vs diye ama bari bunu yapma be Oda be :/ Zoro'yu aradan çıkarmaya çalışan bir CP ajanı veya Kaido tayfası üyesi çıkar inşallah gözüken sıçmık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık