Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake Whos Who ve Queen tarafından oyuna getiriliyor. Adam vs atmıyor ki Queen'le. Pusu kuruyorlar herife. Tek de yemiyor ayrıca kalkıp dövüşmeye devam ediyor.

Luffy'e bilinç kaybı yaşatan saldırıya bana mısın demiyor Cp0 ajanı. (Apoo'nun saldırısı) Ayrıca bildiğin Low Diff atıyor adam. Biraz kan var diye çok mu zorlanmış oldu Drake'i yenerken. Drake ve Numbers yeniyor, Apo ve 1. numbers tırsıp kaçıyor. Bu adamların gücüne vurgu yapılıyor burada.
Ben güçsüz demiyorum ki zaten ama bi sol kol seviyeside değillerdir adadakiler diyorum. O yüzden marco yu yenmeleri saçma olur diyorum. Drakede beklentiyi hiç karşılamadı ki queenden it gibi tırsan apoya üstünlük sağlayamayan adama queen en fazla 2 atar.

İyide bu mantığa göre 5 gorsei, im , filo amirali , 3 amiral , cp0 da 1-2 tane amiral seviyesi adam olursa bunların karşılığı olan 4 yonkoya karşı ezici üstün olurlar . Groseilerde özel birşeler çıkacak amiral ayarı yada üstü olur onlar ama dünya hükümetinin geri kalanında amiral seviyesi çıkmaz yav. Cp0 nun en güçlüsü muhtemelen sağ kol ayarı çıkar en güçlüsününde şuan wanoda olan olduğunu sanmıyorum
Tek başına bir yonkouya göre Dünya Hükümeti çok daha güçlü zaten ama bu dünyada yonkouları birer birer karşına alıp onları tamamen silmeyi denerse kendisi de büyük kayıplar verirdi ki o kayıplardan sonra kalan büyük güçlere karşı Dünyaya şuanda olduğu gibi hükmedemezdi.
4 İmparator ve Devrimciler ile sayısız büyük korsan var. Buna rağmen Gorouseiler kendilerini zorunda hissedince 'BÜYÜK TEMİZLİK'' hareketine başlamaktan söz ettiler. Yani zaten bu evrendeki en büyük ve en güçlü oluşum Dünya Hükümeti.

CP0'ın en büyük güçleri olan maskelilerde daha bir sağ kol ya da üstü adam yoksa asıl CP kapatsın dükkanı, korsanlara bıraksınlar meydanı. CP0'ın başında olduğunu beklediğim (@artyomdh profilindeki) karakter amiral dengi ya da sağ kol üstü ayarı bir adamdır. (Amirale çok daha yakın) Bu adam yorgun Marco'yu havada suda alır. Tam güç Marco'yu bile alır bana göre. İzo zaten yarı ölü haliyle gelmiş dayak yemeye, onu saymıyorum bile. Yamato + Marco beraber gelmese şansları bile yok bu CP0 ajanlarına karşı, bu konuda şüphem bile yok, Drake / Apoo olayında olmadığı gibi...
Öyle bir şey demek için erken daha bence ama gösterdikleri uçan altılı üstü olduğunu net kanıtlıyor. Maskeli elemanı Yc2 ayarında bekliyorum şimdilik. Göstereceği şeylere göre değişebilir.

Oda hala Cipher pol güzellemesi yapıyorken güçsüz olması bence saçma olur. Dragon kendi ağzıyla Cipher Pol iyice güçlendi diye. Haşır Şapkalar Cp9 yenmesinden sonra diyor bunu. Kaderleri Germa66'ya benzemez umarım.
Ben güçsüz demiyorum ki zaten ama bi sol kol seviyeside değillerdir adadakiler diyorum. O yüzden marco yu yenmeleri saçma olur diyorum. Drakede beklentiyi hiç karşılamadı ki queenden it gibi tırsan apoya üstünlük sağlayamayan adama queen en fazla 2 atar.
Hocam hangi mangayı okuyorsun sen. Drake nerede it gibi tırsmış. Açıp okudum o sayıyı. Adam küçük kavganıza beni karıştırmayın diyor sadece. Adam bu zamana kadar Kaido korsanı olarak varlığını sürdürüyor. Orada Hawkins dahil 3 kişi pusu kurarsa tabii ki yerde yatar. Tek kurtuluşu karşı safa geçmek kalıyor.

Queen biraz zor atar 2'yi Drake'e. Cp0 elemanından daha çok zorlanır Drake'i yenerken :d

Tek başına bir yonkouya göre Dünya Hükümeti çok daha güçlü zaten ama bu dünyada yonkouları birer birer karşına alıp onları tamamen silmeyi denerse kendisi de büyük kayıplar verirdi ki o kayıplardan sonra kalan büyük güçlere karşı Dünyaya şuanda olduğu gibi hükmedemezdi.
4 İmparator ve Devrimciler ile sayısız büyük korsan var. Buna rağmen Gorouseiler kendilerini zorunda hissedince 'BÜYÜK TEMİZLİK'' hareketine başlamaktan söz ettiler. Yani zaten bu evrendeki en büyük ve en güçlü oluşum Dünya Hükümeti.
Dünya hükümeti groseiler im ve cp 0 sayesinde 2.5 yonko gücünde , denizcilerde amiraller ve filo amirali sayesinde 1.5 yonko gücünde diye düşünüyorum dengede böyle diye düşünüyorum zaten . Ama dünya hükümetinin asıl güçlerinin grosleiler ve im oldugunu diğerlerinin en güçlsünün sağ kol ayarı oldugu kalanların daha düşük oldugunu , wanodaki cp0 elemanlardan da güçlü olanın en fazla jack ayarı oldugunu düşünüyorum işte . Hani apoya üstünlük sağlayamamış queen tarafından ezilmiş drake beklentinin çok altında kaldı cp0 bunu yendi diye bir anda sağ kol seviyesine çıkarılmaz ki. Hani bu mantıkla o cp0 elemanı yonkolar ve luffy dışında herkesi alıyor adadaki. Üyopik beklenti olur bu

Öyle bir şey demek için erken daha bence ama gösterdikleri uçan altılı üstü olduğunu net kanıtlıyor. Maskeli elemanı Yc2 ayarında bekliyorum şimdilik. Göstereceği şeylere göre değişebilir.

Oda hala Cipher pol güzellemesi yapıyorken güçsüz olması bence saçma olur. Dragon kendi ağzıyla Cipher Pol iyice güçlendi diye. Haşır Şapkalar Cp9 yenmesinden sonra diyor bunu. Kaderleri Germa66'ya benzemez umarım.

Hocam hangi mangayı okuyorsun sen. Drake nerede it gibi tırsmış. Açıp okudum o sayıyı. Adam küçük kavganıza beni karıştırmayın diyor sadece. Adam bu zamana kadar Kaido korsanı olarak varlığını sürdürüyor. Orada Hawkins dahil 3 kişi pusu kurarsa tabii ki yerde yatar. Tek kurtuluşu karşı safa geçmek kalıyor.

Queen biraz zor atar 2'yi Drake'e. Cp0 elemanından daha çok zorlanır Drake'i yenerken :d
Bm yide bayıltır o zaman cp0 elemanı bu mantığa göre ? O zaman 2-3 cp0 elemanı bir araya gelip yonko indirebilir .

Drake Whos Who ve Queen tarafından oyuna getiriliyor. Adam vs atmıyor ki Queen'le. Pusu kuruyorlar herife. Tek de yemiyor ayrıca kalkıp dövüşmeye devam ediyor.

Luffy'e bilinç kaybı yaşatan saldırıya bana mısın demiyor Cp0 ajanı. (Apoo'nun saldırısı) Ayrıca bildiğin Low Diff atıyor adam. Biraz kan var diye çok mu zorlanmış oldu Drake'i yenerken. Drake ve Numbers yeniyor, Apo ve 1. numbers tırsıp kaçıyor. Bu adamların gücüne vurgu yapılıyor burada.
senin maskeli Jackten kesin güçlüdür

Bu kan alma olayı kadar boş mesele yok. Kınlar Kaido'yu delik deşik edip kanında banyo yapmasaydi he der geçerdik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık