Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ula bir iki bölüm okumadım Zoro vs Azrail deniliyor. Yok dördüncü duvarı kırıp benim kolumu kesecek.

Ek: güzel bölüm gibi mi duruyor ne dersiniz?

CP0'ın en büyük güçleri olan maskelilerde daha bir sağ kol ya da üstü adam yoksa asıl CP kapatsın dükkanı, korsanlara bıraksınlar meydanı. CP0'ın başında olduğunu beklediğim (@artyomdh profilindeki) karakter amiral dengi ya da sağ kol üstü ayarı bir adamdır. (Amirale çok daha yakın) Bu adam yorgun Marco'yu havada suda alır. Tam güç Marco'yu bile alır bana göre. İzo zaten yarı ölü haliyle gelmiş dayak yemeye, onu saymıyorum bile. Yamato + Marco beraber gelmese şansları bile yok bu CP0 ajanlarına karşı, bu konuda şüphem bile yok, Drake / Apoo olayında olmadığı gibi...
İyide bu mantığa göre 5 gorsei, im , filo amirali , 3 amiral , cp0 da 1-2 tane amiral seviyesi adam olursa bunların karşılığı olan 4 yonkoya karşı ezici üstün olurlar . Groseilerde özel birşeler çıkacak amiral ayarı yada üstü olur onlar ama dünya hükümetinin geri kalanında amiral seviyesi çıkmaz yav. Cp0 nun en güçlüsü muhtemelen sağ kol ayarı çıkar en güçlüsününde şuan wanoda olan olduğunu sanmıyorum

Drake savaşını görmedik ama bence kolay da yenmemiş cp0 elemanıda kan içindeydi. Ayrıca drake queen de sorgulamak istemese tek atıyordu yav. Hani jack drake i alır bence hatta cp0 kadar da zorlanmayabilir
Kanlar içinde? Apoo'nun saldırısnı Kizaru'dan geleceği gören Luffy'e kadar yemeyen kalmadı. Yüzünde patladığında yüzü biraz kanamış işte bundan fazlası yok. Adamlar sapasağlam...

Kanlar içinde? Apoo'nun saldırısnı Kizaru'dan geleceği gören Luffy'e kadar yemeyen kalmadı. Yüzünde patladığında yüzü biraz kanamış işte bundan fazlası yok. Adamlar sapasağlam...
Yani marcoyuda yenebiliyorlarsa çok fazla olur tüm dengeler dengesizleşir ama bakalım görelim neler olucak sen mi ben mi haklı çıkıcaz yoksa ikimizide şaşırtan saçma birşey mi yapıcak oda .

Drake savaşını görmedik ama bence kolay da yenmemiş cp0 elemanıda kan içindeydi. Ayrıca drake queen de sorgulamak istemese tek atıyordu yav. Hani jack drake i alır bence hatta cp0 kadar da zorlanmayabilir
Drake Whos Who ve Queen tarafından oyuna getiriliyor. Adam vs atmıyor ki Queen'le. Pusu kuruyorlar herife. Tek de yemiyor ayrıca kalkıp dövüşmeye devam ediyor.

Luffy'e bilinç kaybı yaşatan saldırıya bana mısın demiyor Cp0 ajanı. (Apoo'nun saldırısı) Ayrıca bildiğin Low Diff atıyor adam. Biraz kan var diye çok mu zorlanmış oldu Drake'i yenerken. Drake ve Numbers yeniyor, Apo ve 1. numbers tırsıp kaçıyor. Bu adamların gücüne vurgu yapılıyor burada.

En zayıf yonko sağ koluna karşı vs attı ilaç felan kullandı karşısında azrail belirdi ne dayanıklılığı.
Anladık zoroyu sevmiyonda biraz objektif bakman lazım
Katadan 2 kat daha iyi defansı var
Kata gözlem hakisi hariç başka hiçbir kulvarda Kinge rakip olamaz
Marco desen bu adama çizik atamadı
Burgess veya shilew zaten şuana kadar DOFFY den güçlü görünmedi
Ben beckman hadi hepsinden güçlü diyelim güzel hatrına

Tırpanla gelen acaba Brook mu? Aklıma gelen bir başka şeyde Zoro'nun kılıçlarından herhangi birinin ruhu mu ortaya çıktı? Neyse sOda açıklar zaten 1 yıl sonra falan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık