Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Queen işleniş olarak seni tatmin etmemiş olabilir ama bu adam sağ kola yakın değil denk :bilmem:
Yemişim Queen'i. Sanji şuan çok tehlikeli. Forumda herkes biliyor Queen üzerinden inkar ediyorlar bunu. Oda artık güç denklemi falan kasmıyor. Herkes güçlü ve birbirine üstün gelebilir şuanda. Sanji, Law'ın kemik yapsını değiştirir.Kaşla göz arasında yapar bunu, karşılık verme ihtimali bile yok.. Kid, Sanji'yi yavaşlatır ve üstün gelir.Dayanıklılığıda çok sağlam. Kid, Zoro'ya da üstün gelebilir. Law'ın Kid'e karşı şansı var..

Yemişim Queen'i. Sanji şuan çok tehlikeli. Forumda herkes biliyor Queen üzerinden inkar ediyorlar bunu. Oda artık güç denklemi falan kasmıyor. Herkes güçlü ve birbirine üstün gelebilir şuanda. Sanji, Law'ın kemik yapsını değiştirir.Kaşla göz arasında yapar bunu, karşılık verme ihtimali bile yok.. Kid, Sanji'yi yavaşlatır ve üstün gelir.Dayanıklılığıda çok sağlam. Kid, Zoro'ya da üstün gelebilir. Law'ın Kid'e karşı şansı var..
Sanji Law'ın kemik yapısını falan değiştiremez.Hibrit Kaido blokluyor o Law perde tekniğiyle,uyanışıyla Linlin'e kan kusturuyor,bagua yiyor da savaşa devam ediyor.Law Sanji'yi üzer.Sanji'nin Queen çapsızını yenmesi bir şey değiştirmez yani.

Canavar Korsanlarının 3 Numarası 4 Numarayla hemen hemen denk performans veriyor hala Canavar Korsanlarının ödülü daha yüksek diye, seviye biçiliyor.. anlamak çok güç. Peros 700, Jack 1000.. milyarlık adam..

Queen = Kata < King yada Queen=<Kata =King olabilir bu ikisinden biri mümkün gibi.Zoro ile yarıştırdığı Sanji’ye boş rakip niye versin.Jelibondan kaçabilen Sanji o power upla Kata da indirirdi gözle görülemez hızı var.
Queen ve Kata kıyasını ne zaman bırakacaksın acaba merakla bekliyorum MW :D . Herifte kralın hakisi var, geleceği görme var, silahlanması sağlam, uyanış var, logia savunması var, meyve kontrolü iyi. Kıyaslamak bile ayıp.

Big Mom'ın tayfa her açıdan > Canavar korsanları. Bana göre bu olay çok net.

Queen ve Kata kıyasını ne zaman bırakacaksın acaba merakla bekliyorum MW :D . Herifte kralın hakisi var, geleceği görme var, silahlanması sağlam, uyanış var, logia savunması var, meyve kontrolü iyi. Kıyaslamak bile ayıp.

Big Mom'ın tayfa her açıdan > Canavar korsanları. Bana göre bu olay çok net.
Ne alaka ya.Bazı karakterlerin fizik gücü fazla olunca bu bile tek başına o seviyeye çıkarıyor.Donanıma bakmıyor yani bu iş.Koca anada hangisi var saydıklarının çok az bir kısmı var.Kral haki var silahlanma sağlamdır bir tek.Ama duruşu sağlam bünye sağlam kadına birşey olmuyor.Sanji canavar diyerek Queen’in ne kadar güçlü olduğunu onaylamış.Doriki,zoan ve teknolojiyle o düzeye erişiyor Queen haki de kullanıyor zaten.Kalıbı bile yetiyor yani Jozu gibi.Salakça kaybetti o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık