Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King nasıl daha zayıf anlatsana biraz, Luffy VS atmadı diye mi ya da Kata'yı özel yapan Luffy mi?
Anlatmaya gerek yok ayan beyan ortada. 3 hakinin 3'ünde de King'den çok önde. King ırksal özelliğine bel bağlamış o aşılınca da kısa sürede toz olmuş bir adam. Meyve kullanımında daha da önde. Uyanışı felan da var. King'i hangi vasıfla Katakuri ile kıyaslayacağız.:(

Şimdilik öyle. Kid kralın hakisini açarsa daha önde gösterilmesi muhtemeldir. Aynı seviyede değiller ama Luffy ve Kid rekabetini de ucundan göstermiş olur.

Red kendine yol yapıyor bu arada. Zoro tek başına Kaido'yu alır diyordu, şimdi sıra Big Mom'a gelmiş :hhh:
Açıkçası güçleri işlediği sürece kral haki çokta önemsemiyorum Law'da. Adam bu haliyle Kaido'nun sinirlerini bozup Mom'a ayar veriyor.

İlk başta ana karakter kurbanı oldu birde işlenmemiş karakterin kurbanı yapacak. Kurbanlık oldu benimki de diye söylenmiştim. Korkmuştum da. Şimdiye kadar Oda beni yanılttı. Law hiç arkada kalmadı aksine önde durdu. Elbet Kid'i de öne çıkarır çıkarsın. Tek derdim bunun için Law'ı kurban etmesin. Fanı olarak yeter yani, dur diyorum bu duruma. 😪

Luffy Kid rekabeti demişsin aynı seviyede olmasalar diye ama unuttun galiba Luffy Law Kid rekabeti vardı hep. İlla konu kral haki ile çözülecekse ne malum belki Law'a da kullandıracak. Olağan dışı olayların yaşandığı yer burası. Red'de Red işte :D

Açıkçası güçleri işlediği sürece kral haki çokta önemsemiyorum Law'da. Adam bu haliyle Kaido'nun sinirlerini bozup Mom'a ayar veriyor.

İlk başta ana karakter kurbanı oldu birde işlenmemiş karakterin kurbanı yapacak. Kurbanlık oldu benimki de diye söylenmiştim. Korkmuştum da. Şimdiye kadar Oda beni yanılttı. Law hiç arkada kalmadı aksine önde durdu. Elbet Kid'i de öne çıkarır çıkarsın. Tek derdim bunun için Law'ı kurban etmesin. Fanı olarak yeter yani, dur diyorum bu duruma. 😪

Luffy Kid rekabeti demişsin aynı seviyede olmasalar diye ama unuttun galiba Luffy Law Kid rekabeti vardı hep. İlla konu kral haki ile çözülecekse ne malum belki Law'a da kullandıracak. Olağan dışı olayların yaşandığı yer burası. Red'de Red işte :D
Luffy ve Kid olayını dememin sebebi hapisteki atışmalar. Luffy ve Law dost oldular zaten artık rekabetlik bir durumları kalmadı.

Tamamen ödül üzerinden güç dengesi kuranlar Katakuri'nin sadece ucuyla Jackten güçlü olduğunu yazabilir mi ?..

Hatta Kata ve King, Queeni aynı kümeye koymasınlar...

Fikirlerinde dürüst olup;

King - Queen
Katakuri - Jack
Smoothie - Cracker yazsınlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık