Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bom boş bölüm arkadaş son sayfayı cıkar. yazıları görünce daha epic bişey bekliyodum düz biri birbirlerine saldırıyolar. Ve luffy fanları herzamanki gibi yüksekten ucmaya başlamış şu bölümdeki toplam saldıriları bir araya getir zoro'nun kinge yaptığı son saldırı etmez. Bide kuffy tüm tayfayı tek alır diyen var şaka gibi. :hhh: :hhh:

Bom boş bölüm arkadaş son sayfayı cıkar. yazıları görünce daha epic bişey bekliyodum düz biri birbirlerine saldırıyolar. Ve luffy fanları herzamanki gibi yüksekten ucmaya başlamış şu bölümdeki toplam saldıriları bir araya getir zoro'nun kinge yaptığı son saldırı etmez. Bide kuffy tüm tayfayı tek alır diyen var şaka gibi. :hhh: :hhh:
Luffy tüm tayfayı tek alır.

Son düzenleme:
Alır... bunu tartışmak bile şuan saçma :bilmem:

Roc Gaatling, Queen King Zoro'yu bir indirir.:D

Bir bölüm tam çıksın daha iyi görürüz ama çizimler çok kötü geldi bana :bilmem:
Zoro bölümü olsa detaylı inceleme yapardım panellere ama Lütfü bölümüne değmez. :)
Abi etkiden kastın ne olsun istiyosun artık anlamadım. Bu çocuk üç kez bayıldı zaten bi kez daha mı bayılsın? Dayak yiye yiye bi hoş oldu zaten bırakta artık savaşsın.
Bayılmaktan başka seçenekler de var değil mi?

-Mesela geleceği görüp savuşturabilir. O güçlendirmeyi Luffy niye aldı ki? Bir kere kullandı sadece.

-Kafa göz dalmak yerine yeni teknikler kullanılır, yapılanları bunlara bağlarız. Yarım saat önce de aynı şekilde ama daha hafif şiddette dövüştüler zaten. O zaman yenilen adam şimdi ölümsüz gibi. Ne değişti de bu kadar dayanıklı oldu?

-Saldırıyı yer ciddi hasar almıştır bir kaç saniye yerde yatar veya gözü kayar, kan boşalır, bir şeyler görürüz ve deriz ki Luffy fena bir darbe almış. En kötü Kata dövüşündeki gibi elini üflese o bile yok.

En güçlü yaratık elinden geleni yapıyor ama sonuç alamıyor. Kaido kötü dövüşmüyor. Arc boyunca baya iyi performans gösterdi şu anda da iyi performans gösteriyor. Sıkıntı Luffy'nin son rauntta bir anda tüm özelliklerinin Kaido ile eşit hatta üstün gibi olması. Gariban Kaido ne yapsın.

Şu bir gerçek ki, Zoro'nun Kral Haki'sini ortaya çıkaran kesinlikle Enma'dır. Zoro, Haoshoku'yu saldırıya bile ekledi ama saldığı Haki'den haberi yok.

Shusui>Enma diyenlere gelsin.
Belkide Shusui'yi de tam kapasite kullanamıyordur ? Shusui'nin yıkıcılığı başka bir boyutta olabilir, tabi neticede kullanıcı daha önemli. Enma sadece Haoshu no Haki kullanıcılarında tam performans veriyor olabilir, Zoro'nun ekstra randıman almasının sebebi uyandıramadığı gücünü kılıç sayesinde kullanması olabilir. Shusui ise herkesçe kullanılıyor olabilip nabza göre şerbet veriyordur, güçlüyü daha güçlü hale getirebilir bir katana olabilir.

Son düzenleme:
Zoro bölümü olsa detaylı inceleme yapardım panellere ama Lütfü bölümüne değmez. :)

Bayılmaktan başka seçenekler de var değil mi?

-Mesela geleceği görüp savuşturabilir. O güçlendirmeyi Luffy niye aldı ki? Bir kere kullandı sadece.

-Kafa göz dalmak yerine yeni teknikler kullanılır, yapılanları bunlara bağlarız. Yarım saat önce de aynı şekilde ama daha hafif şiddette dövüştüler zaten. O zaman yenilen adam şimdi ölümsüz gibi. Ne değişti de bu kadar dayanıklı oldu?

-Saldırıyı yer ciddi hasar almıştır bir kaç saniye yerde yatar veya gözü kayar, kan boşalır, bir şeyler görürüz ve deriz ki Luffy fena bir darbe almış. En kötü Kata dövüşündeki gibi elini üflese o bile yok.

En güçlü yaratık elinden geleni yapıyor ama sonuç alamıyor. Kaido kötü dövüşmüyor. Arc boyunca baya iyi performans gösterdi şu anda da iyi performans gösteriyor. Sıkıntı Luffy'nin son rauntta bir anda tüm özelliklerinin Kaido ile eşit hatta üstün gibi olması. Gariban Kaido ne yapsın.
Luffy ölümsüzlük şifresi yazmış gelmiş, en ufak heyecan duymuyorum. Luffy fanı olsam üzüntüden yemek yiyemezdim.

Luffy ölümsüzlük şifresi yazmış gelmiş, en ufak heyecan duymuyorum. Luffy fanı olsam üzüntüden yemek yiyemezdim.
La atak yer düşer dalga geçersiniz. Atak yer dayanır ölümsüzlük yazdı geldi dersiniz. Ne yapacak Zoro gibi hiç atak yemeden bala şansa mı yenecek? Ben sona doğru o ataklardan bol bol yiyecek ta ne kadar öncesinden dedim. Luffy'nin savaşları sonda bu işe döner. Karşılıklı vuruşurlar. Bu işin geldiği nokta hep buydu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık