Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru diyon o kadar kötü savaş çizemez Luffy'e.
Daha doğrusu Luffy, Zoro gibi bir kerede yenemez en az 3 raunda ihtiyacı var. Mesela @Raiden iddiayı kaybetti çünkü iddaya girdiğimizde ona demiştim eğer bir kere bile kaybederse artık kazansa bile övünmem ve cezamı çekerim xD

Sen anlamazsın tabi bunları sen üçüncü raundların adamısın hahahaha :hhh:

Bu kral haki büyuk güc resmen seviye atlattı karakterlere. Onun dışinda bu wano'ya gelen savaş filolarında bi amiral yoksa yamato marco filan tek başına icinden gecer bu filonun boşuna geliyolar.

La atak yer düşer dalga geçersiniz. Atak yer dayanır ölümsüzlük yazdı geldi dersiniz. Ne yapacak Zoro gibi hiç atak yemeden bala şansa mı yenecek? Ben sona doğru o ataklardan bol bol yiyecek ta ne kadar öncesinden dedim. Luffy'nin savaşları sonda bu işe döner. Karşılıklı vuruşurlar. Bu işin geldiği nokta hep buydu..
3 sene önce yani seride 3 saat öncesinde bu luffy tek yemişti, Ceaser gibi dikkatsizliği gibi bir durum da yoktu. En luffy fanları bile böyle vs beklemiyordu. Kaido ya danaya girer gibi girecek herkes ve son vuruşu luffy yapar diye bekliyorlardı.

Mevzu tek yemesi de değil şimdi eşit olması da, bana duygu geçmedi. Luffy sanki usop ile vs atıyor hissiyatına kapıldım. lLucci vs luffy de duygu vardı, burada sanki Kaido gm ile dövüşüyor gibi luffy hiç kaybedecek gibi durmuyor. Madara vs kageler gibi ya, yalnız tek sıkıntı bu, hikayede Madara kaido olması gerekirken Luffy oldu.

Zunisha neler yapacak, o kısımda olaylar nasıl şekillenecek, meyve konusu tam olarak nedir, bölümdeki önemli ayrıntılar bunlar.

Luffy kısmı, kaydadeğer bir şey yok. Kaido'dan bi zoan uyanıuşı görürmüyüz diye bekliyorum ama bin bölümdür haala aynı şeyleri yapıyor.

Bu bölümün resmi çevirisine özellikle bakacağım.Çünkü uyanmış bir öeyve hakkın da mı konuşuluyor yoksa daha uyanmamış bir meyve hakkında mı konuşuluyor?

Yarın ki çeviriye bakmayacağım.Pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

Daha doğrusu Luffy, Zoro gibi bir kerede yenemez en az 3 raunda ihtiyacı var. Mesela @Raiden iddiayı kaybetti çünkü iddaya girdiğimizde ona demiştim eğer bir kere bile kaybederse artık kazansa bile övünmem ve cezamı çekerim xD

Sen anlamazsın tabi bunları sen üçüncü raundların adamısın hahahaha :hhh:
Yooo yalan Zoro'ya 3 hak ver Roger'a kadar gider diye hava atıyordu bana :artiz: @Alpamis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık