Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffye hala sağ kol seviyesi diyen eleman nerede ? Spoiler resimlerini görünce sistemi hata mı verdi :hhh::hhh:

Şuanki Luffyi konuşuyoruz. Hem manipülasyon yapmayalım Luffynin gücü yetmedi de yenildi.. Zoro o gücü kullanırken yorulduğu için yattı.
Şuanki luffy'e değil o lütfüye demiştik kral haki kullandığında.

Zoro rakibini yenmiş ister yatar, ister kalkar, orada başka rakip olsa dövüşmeyeceğinin garantisini veriyor musun ?

Sen istiyorsun zoronun kinge yaptığı gibi ileri atıldığında çıkan haki gibi olsun.Ben sana onu anlatsam işine gelmicek ama deneyelim.Bak şimdi ileri hareket ettiği için alevleri haki yüklü kılıçlarıyla keserek gidiyor ve sonda kingi kesiyor gösterilme şekli yani zoro hareket ettiğini belirtmek için yapılmış.Madem hakisi öyle sağlamdı öyle fazla kral hakili slash atsaydı gitmesine gerek kalmadan.Luffy savaşı zaten yakın dövüş odaklı yani kılıç gibi gösterilmesi mantıksız tamamen dövüş tarzı ve çizilim şekliyle alakalı.Kaidodan bile öyle çizim göremedik big momda da göremedik hepsi mi zorodan gerise yani az biraz mantıklı yav.
Bu mantık anlaşılır değil Lütfü de saldırıyor, lütfü yumruk atarken yumruğu sabit mi ? Yumruğu gitmiyor mu ? Herkes rakibine doğru hareket eder.
Bölümdeki en yoğun kral haki bu ya, el insaf.

Son düzenleme:
Zoro, Kaido’ya dalarken Kral hakisi yoktu ki… olsaydı ona da derdi… :d Ayrıca bir rakipten 3 kere dayak yiyip döndükten sonra kim umursar bu sözü yav… bir de utanmadan… “Sarhoşluğunu bahane etmiyeceksin değil mi” diyor. Tam yüzsüz olmuş bizim lastik… ksksks
İki üç kere kral haki bastı yerlere yapıştı Zoro. Siz hala şu ritimde Zoro savaşabilir sanıyonuz. King'e vurmak için darbe yemeyi göze alıyor Zoro böyle seri hareket etmiyor. Atak bir tane vuruyor yarım saat bekliyor. Cidden siz okumayı bilmiyorsunuz savaş panellerini.

Büyük ihtimalle Luffy'i temizlemeye geldiler. 😯🚮 Yüce Tanrı Im Sama'nın işaret ettiği kişilerden biriydi. Işık söndürecekler.

İm in elinde bulunan posterler , shirosi , Vivi, Teach ve Luffydi. en son Goroseiler kimi ortadan kaldıralım dediler , im şamanın elinde yine posterler ve en önde luffy vardı ...Senin mesajı görünce , hatırladım hepsini. Bütün parçalar Luffyi gösteriyor sanki..

Zoro rakibini yenmiş ister yatar, ister kalkar, orada başka rakip olsa dövüşmeyeceğinin garantisini veriyor musun ?
Zoro'nun kendisi dedi bu dövüşü bitiremezsem kılıç beni öldürür diye :( yendikten sonra o yüzden bayıldı senin hala dediklerine bak... Enmayı hakimiyetle kullansın ona göre konuşuruz.

Zoro'nun kendisi dedi bu dövüşü bitiremezsem kılıç beni öldürür diye :( yendikten sonra o yüzden bayıldı senin hala dediklerine bak... Enmayı hakimiyetle kullansın ona göre konuşuruz.
Dövüşü bitirmedi mi ? Bitti dövüş kılıçlar adamı öldürdü mü ? Oradan aşağı düştü mü ? Kendisini güvenli yere taşıyor ondan sonra yatmasına takılıyorsunuz, bir zahmet iki dakika yatsın rakibini yenmiş nasılsa, ha çıkıp Kaido'yu da yenmesini istiyorsan bir iğne yapıver onu da yapar :artiz:

İki üç kere kral haki bastı yerlere yapıştı Zoro. Siz hala şu ritimde Zoro savaşabilir sanıyonuz. King'e vurmak için darbe yemeyi göze alıyor Zoro böyle seri hareket etmiyor. Atak bir tane vuruyor yarım saat bekliyor. Cidden siz okumayı bilmiyorsunuz savaş panellerini.
Oraya yazmışım işte… hakimiyet sağlarsa diye ki bundan sonra sağlar artık. Zoro’nun seri hareket etmemesinin sebebi ilk başta savunmasını aşamaması rakibinin… bence sen okuyamıyorsun Alpa… :d

Bu mantık anlaşılır değil Lütfü de saldırıyor, lütfü yumruk atarken yumruğu sabit mi ? Yumruğu gitmiyor mu ? Herkes rakibine doğru hareket eder.
Bölümdeki en yoğun kral haki bu ya, el insaf.

Yav yumruk yolda neyle karşılaşıyor alev mi kesiyor ne kesicek de haki yolu olsun? Zoronun ileri gittiğini gösteriyor keserek işte.Madem yol yapıyor hakiden neden kendi gidiyor diyorum dibine kadar kingin?Slash atar geçer aynı sonucu alırdı.Tamamen çizimde hareket belli etmek için yapılmış bir olay.Dövüş stili farklılıklarından dolayı.

Dövüşü bitirmedi mi ? Bitti dövüş kılıçlar adamı öldürdü mü ? Oradan aşağı düştü mü ? Kendisini güvenli yere taşıyor ondan sonra yatmasına takılıyorsunuz, bir zahmet iki dakika yatsın rakibini yenmiş nasılsa, ha çıkıp Kaido'yu da yenmesini istiyorsan bir iğne yapıver onu da yapar :artiz:
"Bak şimdi Zoro sana şimdi bir iğne yapacağız kk seviyesine geleceksin ama etkisi geçince beş milyar boyunca acı çekecekafklşsfjksdkfjlkl :fool:"

Yav yumruk yolda neyle karşılaşıyor alev mi kesiyor ne kesicek de haki yolu olsun? Zoronun ileri gittiğini gösteriyor keserek işte.Madem yol yapıyor hakiden neden kendi gidiyor diyorum dibine kadar kingin?Slash atar geçer aynı sonucu alırdı.Tamamen çizimde hareket belli etmek için yapılmış bir olay.Dövüş stili farklılıklarından dolayı.
Niye gitmesin adamı tekniği o. Gösterdim sana işte bölümdeki en büyük çarpışmayı.

Spoiler geldiğinde çok fazlasından bahsediyordu karşımıza bu çıkıyor. Sonra nerede çok üst seviye kullanım dediğimizde üzülüyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık