Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffye hala sağ kol seviyesi diyen eleman nerede ? Spoiler resimlerini görünce sistemi hata mı verdi :hhh::hhh:
Lütfü de yatıyordu üstelik rakibini de yenmemişti, yeneceğim demesine rağmen :gamyon:

Bazen boş yere tartışmalara giriyorum diye düşünmeye başladım, bunlar ne ya biraz yükseltin seviyeyi.
Şuanki Luffyi konuşuyoruz. Hem manipülasyon yapmayalım Luffynin gücü yetmedi de yenildi.. Zoro o gücü kullanırken yorulduğu için yattı.

İleri seviye kral haki kullanmıyor diyen biri mi var ? Sen neyin tartışmasını yapıyorsun şuan :hhh:
Sen istiyorsun zoronun kinge yaptığı gibi ileri atıldığında çıkan haki gibi olsun.Ben sana onu anlatsam işine gelmicek ama deneyelim.Bak şimdi ileri hareket ettiği için alevleri haki yüklü kılıçlarıyla keserek gidiyor ve sonda kingi kesiyor gösterilme şekli yani zoro hareket ettiğini belirtmek için yapılmış.Madem hakisi öyle sağlamdı öyle fazla kral hakili slash atsaydı gitmesine gerek kalmadan.Luffy savaşı zaten yakın dövüş odaklı yani kılıç gibi gösterilmesi mantıksız tamamen dövüş tarzı ve çizilim şekliyle alakalı.Kaidodan bile öyle çizim göremedik big momda da göremedik hepsi mi zorodan geride yani az biraz mantıklı yav.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık