Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'ye bak sen Gear 4 formuna geçmeden Kaido'yla başa baş kapışıyor. Demek ki Gear 4 formunda olsa Kaido'yu perte çıkarır. Çok sağlam bir dövüş veriyor. Luffy bu dövüşü daha fazla uzatmadan bitirmesi lazım yoksa Haki'si tükenebilir. Yeni bir form beklemiyorum. Gomu Gomu uyanışı bekliyorum.

Bölümde öyle abartalıcak kadar güzel bir şey yokmuş. Sadece dövüşün çizimleri iyi sevdim. Dövüşe gelirsek… şu anda Luffy’nin saldığı haki Zoro dan öyle üstün gözükmüyor. Luffy’nin artısı haki üzerindeki hakimiyeti. Onu da Zoro yakında çözer zaten. Yani Zoro da gayet haki kontrolü sağlasa yonko ile kapışırmış…:artiz:
İşin komik tarafı olan bir şey olsa cidden inkar edecek de değilim.

İki tane saldırıda güzel haki salınımı var biri Kaido'nun Luffy'e vurması, diğeri de Luffy'nin yaptığı son saldırı. Ve onlar da şimdiye kadar görmediğimiz bir şey göstermemişler. Göstersinler @Alpamis şahidim olsun ilk ben kabul ederim :ehe:

Kaido dövüşünde uyanış beklemiyorum. Uyanış Teach dövüşünde olur. Dofun bana bak velet, meyvelerin uyanışları vardır çıkışı gibi, Luffynin, Teach'e bana bak dombili, meyvelerin uyanışı vardır demesini bekliyorum :d

Son düzenleme:

İki tane saldırıda güzel haki salınımı var biri Kaido'nun Luffy'e vurması, diğeri de Luffy'nin yaptığı son saldırı. Ve onlar da şimdiye kadar görmediğimiz bir şey göstermemişler. Göstersinler @Alpamis şahidim olsun ilk ben kabul ederim :ehe:
King vs Zoro daha iyiydi buradan haklısın.

Aynen öyle Red’im. Hayır Sağ kol tekler… tayfayı tek alır falan gördüm… dedim ben mi yanlış manga okuyorum sksmsm

King vs Zoro daha iyiydi buradan haklısın.
King ve Zoro hiçbir anlamda iyi değildi çünkü Zoro adamı ezip geçti kral hakiden sonra.

Biz burada hangi vsnin daha iyi olduğunu mu konuşuyoruz şuan ?

Aynen öyle Red’im. Hayır Sağ kol tekler… tayfayı tek alır falan gördüm… dedim ben mi yanlış manga okuyorum sksmsm
İşi gücü tayfayı tekletmek zaten xD

Bölümde öyle abartalıcak kadar güzel bir şey yokmuş. Sadece dövüşün çizimleri iyi sevdim. Dövüşe gelirsek… şu anda Luffy’nin saldığı haki Zoro dan öyle üstün gözükmüyor. Luffy’nin artısı haki üzerindeki hakimiyeti. Onu da Zoro yakında çözer zaten. Yani Zoro da gayet haki kontrolü sağlasa yonko ile kapışırmış…:artiz:
Zoro önce yürüdüğü yollarda kaybolmamayı çözsün.:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık