Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Beş Kadim de 20 senedir aynı noktada ve aynı şekilde oturuyor. Im'e gittikleri yer haricinde yerlerlerinden kalkmadılar. Pala bıyıklının ellerinin duruşu, şapkalının bastonu tutuşu falan hep aynı. Oda bunları kopyala yapıştır mi yapıyor çizmeye üşendiği için, anlamadım gitti.

Bu Beş Kadim de 20 senedir aynı noktada ve aynı şekilde oturuyor. Im'e gittikleri yer haricinde yerlerlerinden kalkmadılar. Pala bıyıklının ellerinin duruşu, şapkalının bastonu tutuşu falan hep aynı. Oda bunları kopyala yapıştır mi yapıyor çizmeye üşendiği için, anlamadım gitti.
Ve eşit miktarda konuşuyorlar. Şu ana kadar gözüktükleri her sahnede hepsinin tek bir konuşma baloncuğu vardı yanılmıyorsam.

@Alpamis Oda çözüm yolunu bulmuş.Sarhoş ve yaralı Kaido’yu dövdürem de yonko seviyesine zeval gelmesin.:rolleyes: Tıpkı Mf Wb gibi yapıyor işte.Birde diyordun ki Luffy yonko seviyesi oldu.:hhh:

Evet. Ohara olayında üç tanesi bir masanın etrafında oturuyordu, ama belki masayı onların önlerine getirmişlerdir. Yine de şu genç olan bayağı güçlü birine benziyor.
Güçlü oldukları kesin. Shanks'e ya çok güveniyor olmalılar ya da kendilerine çok güveniyorlar ki bir yonko ile yüz yüze konuşuyorlar. Benim merak ettiğim o yaraları nasıl aldıkları ve diğer kutsallardan neden bu kadar farklılar. Bence Joy Boy'un eski müttefikleriydi bu adamlar. Bir noktada Im'in yanına geçtiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık