Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gölge yaratık,şeytan ve ya herneyse bir şeylerin tetiklenmesi sonucu harekete geçmiş olmalı.

Wano'da kaos ortamı hakim,Kaido'su Luffy'si,Koca Ana'sı hepsi orada.

Bir şeylerin tetiklenmesi normal.

Artık işler çığırından çıktı artık yeni çağın gelişi durdurulamaz.

Bu ihtiyardelikanlıların endişesi bu yüzden.

Evet. Ohara olayında üç tanesi bir masanın etrafında oturuyordu, ama belki masayı onların önlerine getirmişlerdir. Yine de şu genç olan bayağı güçlü birine benziyor.
Tam tersine sarışın ve uzun yaşlının son ikide yer aldığını düşünüyorum güç ve konum olarak.Bunu düşünme sebeplerim vücut dilleri ve Im-sama karşısında Doflamingo yöneticileri gibi eğilmeleri.Gorbaçov ve bastonlu baya rahat adamlar biri kurnaz öbürü çok sakin.Gandi ise en fazla 2 numara olabilir.Sarışınla ilgili güzel bir detay var Akainu gibi sinirlerine hakim olmakta zorlandığı gösterildi.

Güçlü oldukları kesin. Shanks'e ya çok güveniyor olmalılar ya da kendilerine çok güveniyorlar ki bir yonko ile yüz yüze konuşuyorlar. Benim merak ettiğim o yaraları nasıl aldıkları ve diğer kutsallardan neden bu kadar farklılar. Bence Joy Boy'un eski müttefikleriydi bu adamlar. Bir noktada Im'in yanına geçtiler.
Bastonlu hariç diğerleri öyle elden ayaktan düşmüş gibi değiller. Savaş tecrübeleri vardır muhakkak. Bunlar en yüksek derece Kutsal Ejderler, Charlos gibilerin hükmü yok bunların karşısında.

Tam tersine sarışın ve uzun yaşlının son ikide yer aldığını düşünüyorum güç ve konum olarak.Bunu düşünme sebeplerim vücut dilleri ve Im-sama karşısında Doflamingo yöneticileri gibi eğilmeleri.Gorbaçov ve bastonlu baya rahat adamlar biri kurnaz öbürü çok sakin.Gandi ise en fazla 2 numara olabilir.Sarışınla ilgili güzel bir detay var Akainu gibi sinirlerine hakim olmakta zorlandığı gösterildi.
Yaş bu seride güce etki eden önemli bir unsur, diğerleri daha güçlü olsa bile sarışının yaş avantajı var.

Bastonlu hariç diğerleri öyle elden ayaktan düşmüş gibi değiller. Savaş tecrübeleri vardır muhakkak. Bunlar en yüksek derece Kutsal Ejderler, Charlos gibilerin hükmü yok bunların karşısında.
O bastonun içinden başka birşey çıkar o silahtır yahu ne elden ayaktan düşmesi hiç sanmıyorum.Shanks ile başbaşa kalan adamlar zayıf olsalar Shanks onları anında öldürürdü bana kalırsa.Tabii arada ciddi bir gönül ilişkisi çıkmazsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık