Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037: Sekiz Trigramlı Sarhoş Ejderha

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 45 15.3%
  • Kötü

Kullanılan: 21 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü çevirdim. Beş Kadim'in Zunesha'dan haberi yok, tamamen farklı bir konuyu konuşuyorlar. Zunesha hakkında Dünya Hükümeti'nin gemilerindeki adamlar kendi aralarında konuşuyor.
Hm. Bu durumda Wano'daki muhabbet devam ederken meyve uyandırma paniğine kapılıyorlar. Orada önemli 3 meyve var. Tama'nın meyvesi. Uyanması için çok erken. Luffy'nin meyve uyanacağı garanti ama henüz ne durumda bilmiyoruz. Ve nihai meyve. Uyandıydı azcık.
Lastik meyvesinden mi bahsediyorlar yoksa operasyon meyvesinden mi acaba?

Hm. Bu durumda Wano'daki muhabbet devam ederken meyve uyandırma paniğine kapılıyorlar. Orada önemli 3 meyve var. Tama'nın meyvesi. Uyanması için çok erken. Luffy'nin meyve uyanacağı garanti ama henüz ne durumda bilmiyoruz. Ve nihai meyve. Uyandıydı azcık.
Lastik meyvesinden mi bahsediyorlar yoksa operasyon meyvesinden mi acaba?
Hangi meyveden bahsedildiğini bilmiyorum, ancak görünüşe göre Beş Kadim'in tarihi çok eskiye dayanmıyor. Çünkü meyvenin adının neden gizlendiğinden haberleri yok.

İst it because they wanted to erase its name from history baloncuklarini normal baloncuklardan kalın çizip zouyu gösterip hala alakasini kurmucaksa oyle anlatiya sıçayım. Net zou ile ilgili o meyve.

Hangi meyveden bahsedildiğini bilmiyorum, ancak görünüşe göre Beş Kadim'in tarihi çok eskiye dayanmıyor. Çünkü meyvenin adının neden gizlendiğinden haberleri yok.
Muhtemelen asıl bilgiye İm sahip. Bir de potansiyel Nico. Buradan 5 kadimin de İm'in piyonu olduğunu çıkarabilir miyiz acaba?

Sadece bu hareket yetiyor bölümü anlatmaya yardır lastik oğlan
Valla özellikle biri burayı eklemiş mi diye arıyodum, yoksa ben eklicektim ... Gerçekten bura efsane ya, ayağı ile bloklamasi vurması çok iyi gerçekten...

Bölüm hakkında yorumuda;
Luffyi daha önce bayıltan balyoz saldırılarından , şu an daha güçlüsünu yiyior olabilir luffy ama sadece canı yanıyor. Bir çizik dahi atamadığı kaiododan her vuruşunda kan alıyor.. Bu saatten sonra denilecek tek söz Oda Luffy'i devler ligine soktu ... Güzel bölümdü . Animede mahvetmexlerse güzel şeyler çıkar ama hiç umudum yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık