Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gülmüyor, gülümsemiyor demedim. Sinir etmek için güler, uyguladığı trol bir teknik işe yarar güler vs. Ama dövüşten keyif alıyorum, seninle dövüşmek çok eğlenceli demez Luffy. Senin dediğin kendine güvenden kaynaklı gülümseme. O ayrı bir şey, dövüşten keyif almak ayrı bir şey. Don Krieg'e seninle dövüşmek çok eğlenceli dediğini hatırlamıyorum.
Kendine güven ile nasıl bağladın halen şaşırıyorum ama neyse. Ağa dövüş içinde sırıtma bariz şekilde dövüşten haz almayı gösterir bu hep böyleydi yanı yok özgüven yok teknik işe yaradı mevzusu değil maalesef yani keyif aldığını belli etmesi için artık sırıtması değil bunu söylemesi mi gerek ?

@Mr.Bushido

Son saldırılar genelde irade patlamasının da içine eklendiği saldırılar ile biter. Karakterler olağan durumdakinden daha fazla güç açığa çıkartıyor. Bunu özellikle bizim tayfanın savaşlarında da işliyor. Ben de sana zaten öyle düşündüğü için atağı daha da güçleniyor diyorum.

Sanji ve Zoro'da Queen ve King savaşlarında bile sonda baya baya kızıyorlar. Sanji, aile konusundan dolayı, Zoro da ırk mırk muhabbetine giren King'e iyice tepesi attı diye. Luffy ve Kaido daha bu aşamaya gelmedi. Luffy bir Kinemon'u yerde gördüğü sıra o duygu durumuna girdi onda da Kaido 5 karakteri arkasında (Xebex, Roger, WB, Shanks ve Oden) gördü.

Bahane aramayın.:(
Daha çok sen bahane arıyor gibisin Alpa’cığım ama neyse… :D
İşte bu yüzden git doktora diyorum...

Neyse reyiz anlaşamayacağız… :d

Kendine güven ile nasıl bağladın halen şaşırıyorum ama neyse. Ağa dövüş içinde sırıtma bariz şekilde dövüşten haz almayı gösterir bu hep böyleydi yanı yok özgüven yok teknik işe yaradı mevzusu değil maalesef yani keyif aldığını belli etmesi için artık sırıtması değil bunu söylemesi mi gerek ?
Yani nakamacı Luffy'nin nakamaları biçiliyorken eğlenmesi sana normal geliyor. Çok karakterli adammış. Pedro öldüğünde de partilemişlerdi gerçi.

Kemiklerinin kırık olması neyi değiştiriyor ki bu seride ? :D Usopp'a bakalım bir Alabasta'da veya Ulti'nin neler yaptığına bu arc'ta Usopp'a, veya Lucci olayına dönelim mi Luffy'nin iç organlarının içinden geçti en son Ultimate Rokuogan kullandı değil mi ? Orada Luffy'nin attığı jet gatling çok güçsüz olmalı o zaman en son sahnede çünkü adam üç kere rokougan yiyip organlarından kan kusuyor demekki sağlam olsa aynı sinirle en başta vursa Lucci tek yiyecekmiş bunu mu demelilyiz? :D

Yahu niye King'e hiçbir şey yapamadı kral haki ekleyene kadar o zaman? Onda bile 2 tane net kral haki darbesi vuruyor. Ona rağmen en sonda baya baya haki abanarak yaptığı saldırıda yeniliyor? King>>>Kaido mu nedir?

@Mr.Bushido

Son saldırılar genelde irade patlamasının da içine eklendiği saldırılar ile biter. Karakterler olağan durumdakinden daha fazla güç açığa çıkartıyor. Bunu özellikle bizim tayfanın savaşlarında da işliyor. Ben de sana zaten öyle düşündüğü için atağı daha da güçleniyor diyorum.

Sanji ve Zoro'da Queen ve King savaşlarında bile sonda baya baya kızıyorlar. Sanji, aile konusundan dolayı, Zoro da ırk mırk muhabbetine giren King'e iyice tepesi attı diye. Luffy ve Kaido daha bu aşamaya gelmedi. Luffy bir Kinemon'u yerde gördüğü sıra o duygu durumuna girdi onda da Kaido 5 karakteri arkasında (Xebex, Roger, WB, Shanks ve Oden) gördü.

Bahane aramayın.:(
O saldırıda ekstra güç koyduğuna katılıyorum. İrade vs. gerçekten devreye girdi, kral haki falan ekledi. Bu konularda haklısın ama Zoro'nun o sırada perişan bir halde olduğu da bir ''gerçek''. Yani maksimum hasarı yine kısılmış oluyor. Dezavantaj+avantaj karışık bir durum var ortada. Dezavantajı kaldırırsan maksimum hasara ulaşırsın. Neredeyse tüm kemikleri kırılmış, ayakta zor duran bir adama, ''en güçlü halindeydi,'' demek komik olur.

Kemiklerinin kırık olması neyi değiştiriyor ki bu seride ? :D Usopp'a bakalım bir Alabasta'da veya Ulti'nin neler yaptığına bu arc'ta Usopp'a, veya Lucci olayına dönelim mi Luffy'nin iç organlarının içinden geçti en son Ultimate Rokuogan kullandı değil mi ? Orada Luffy'nin attığı jet gatling çok güçsüz olmalı o zaman en son sahnede çünkü adam üç kere rokougan yiyip organlarından kan kusuyor demekki sağlam olsa aynı sinirle başta vursa Lucci tek yiyecekmiş bunu mu demelilyiz? :D
Ben oradaki kadar güçlü Jet Gatling daha hatırlamıyorum bu arada.

O saldırıda ekstra güç koyduğunu katılıyorum. İrade vs. gerçekten devreye girdi, kral haki falan ekledi. Bu konularda haklısın ama Zoro'nun o sırada perişan bir halde olduğunu da bir ''gerçek''. Yani maksimum hasarı yine kısılmış oluyor. Dezavantaj+avantaj karışık bir durum var ortada. Dezavantajı kaldırırsan maksimum hasara ulaşırsın. Neredeyse tüm kemikleri kırılmış, ayakta zor duran bir adama, ''en güçlü halindeydi,'' demek komik olur.
En güçlü halindeydi demedim. O gibi durumlarda en güçlü hasarı çıkarıyorlar diyorum. O duygu durumuna girmesi için zaten o hale düşmesi gerekiyor. OP özellikle bu tarz son vuruşlara özellikle önem veren etkili çizilen o imanın verildiği bir seri. Son vuruşlar özel oluyor. Genellikle içinde irade patlamasını da barındırdığı için.

Luffy'nin Dof'a vurduğu King Kong'ı gördük. Eğitimde de King Kong Gun kullanıyordu. Ben başta Kong Gun sandım meğer harbi King Kong Gun'mış. Şaşırdım baya.

Yani nakamacı Luffy'nin nakamaları biçiliyorken eğlenmesi sana normal geliyor. Çok karakterli adammış. Pedro öldüğünde de partilemişlerdi gerçi.
Luffy için nakamalarının biçilmesi önemli değil tabiki de zaten onlarda bunun bilincinde luffy onlardan inanılmaz işler beklemiyor güçleri neye yetiyor ise bu seri hep böyle bir seriydi yanlış bakıyorsun. Luffy onların kanının akmasına sinirlenmiyor onların küçük düşürülmesine veya ağlamasına sinirleniyor... Pedro öldüğünde bi bak orada kim sakın kalıp işleri toparlıyor luffy kim olduğunun ve ne yapması gerektiğini iyi bilen biri boşuna buraya yazma bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık