Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake TL gibi değer kaybediyor… Türkiye ile bağlantısı olunca… döviz kur onu da etkilemiş…:ehe:

Gayet de önemi var yav nasıl yok. Adamın hali ortada. Zaten kendi de daha fazlasını bekliyordu saldırıdan ama olmadı çünkü adam pert haldeydi… :d
Bahane olarak kemiklerim kırıktı demiyor ama. Kaido beklentiyi aşıyor. Zoro'nun o lafından atağının en azından bu kadarını yapmasını beklediğini ama yapamadığı için Kaido'nun nasıl bir hayvanat olduğu ortaya çıkıyor. Zoro o saldırıda kral hakiyi bile istemsiz kullanıyor. Öyle bir vaziyette olması olsun, başarırsam iyi başaramazsam ölürüm şeklinde bir ruh durumuna girmesi olsun bunlar saldırı gücünü etkileyen asıl şeyler. Yani irade olayı. O yüzden önemi yok.

Geçiniz efenim.

Bahane olarak kemiklerim kırıktı demiyor ama. Kaido beklentiyi aşıyor. Zoro'nun o lafından atağının en azından bu kadarını yapmasını beklediğini ama yapamadığı için Kaido'nun nasıl bir hayvanat olduğu ortaya çıkıyor. Zoro o saldırıda kral hakiyi bile istemsiz kullanıyor. Öyle bir vaziyette olması olsun, başarırsam iyi başaramazsam ölürüm şeklinde bir ruh durumuna girmesi olsun bunlar saldırı gücünü etkileyen asıl şeyler. Yani irade olayı. O yüzden önemi yok.

Geçiniz efenim.
Yav he he… geçelim aynen Alpa… son manga bükücü oldun iyice he… ksksksk

Adamı mumya yaptılar yav. Nasıl etkisi yok… inanılmaz gerçekten… :d

2 tane Numbers varmış bir de yanlarında Apoo, Drake ikilisi patladı
Bölümde ne göstereceklerine bağlı ama spoiler bana hiç güç bela yenmişler gibi hissettirmiyor. Fark koymuştur Cp0 bence. 1-3 numberslar da eşek değillerdir herhalde. Güçlülerdir diye düşünüyorum.

Karasakal tayfasıyla aralarında ne denli bir dövüş olmuştur bilemiyorum ama bu böyle bir dövüş olduğunu varsayarsak bu adamlara low diff atmalarında sakınca görmüyorum Cp0'ın.

Son düzenleme:
2 CP0'nun X-Drake ve bir numbersı alması onların çok güçlü olduğunu göstermez.

Bu adamların en azından X-Drake seviyesinde olduğunu gösterir.Yani CP0 ajanları büyük bir ihtimal sağkol veya solkol seviyesinde adamlar.

Daha fazlası olamazlar bence.Amiral seviyesinde olduklarını hiç düşünmüyorum.
Sağ kol ve sol kol seviyesi zaten gayet yeterli bu adamlar için. Bunlara ek olarak Rob Lucci var. Görmediğimiz diğer eleman var. Rob Lucci ve bu kısa boylu karizmatik maskesi olan eleman Yc1'e yakınsa gayet yeterli olacaktır Cp0 güçlü olması için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık