Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-drake noldu sana böyle, dövüşe başlayalı kaç dakika oldu da hemen yenili verdin. X-drake çok havalı biriydin ama Wano'da büyük hayal kırıklığı oldun. Gerçi bu bir yandan CP0'nun gücünü kanıtlıyor.

Sende biliyorsun ki Zoro’nun tüm kemikleri kırıktı Alpa’cığım… Ayrıca o saldırı ile Luffy’i kurtarmış oldu hatırlatırım. Bizim çocuk senin ki gibi el bebek gül bebek dövüşmüyor… :D
Önemi yok bunların zaten gücünün üstünde potansiyeliyle hasar çıkarıyor. O tarz durumların öyle son vuruşlarda etkisinden çok katkısı oluyor. Her şeyimi kattığım saldırı idi diyor. OP'un dövüşlerinin mantığı bu zaten.

Bölümü beklemek lazım.. görünen 2 tane canavarla birlikte bizim nesilden olanların kaybetmesi, Apoonun vurup kaçması pek mantıklı gelmedi ama.. bekleyelim bölümü
Ben Cp0'ın güç olarak üstün geldiklerini ve Apoo'nun yenemeyeceklerini anlayıp tırsıp kaçtığını düşünüyorum. Drake'te tek başına yetemeyip yenilmiştir.

Luffy trol bir adam zaten. Ama son dövüşte ciddileşirdi çünkü nakamalarına yapılanlara sinir olduğu için dövüşürdü. Arada gülse de bu rakiplerin açığını bulduğunda ya da onları şaşırttığında onları sinir etmek için gülerdi tek sahne. Ama dövüş çok zevkli yhaaa tarzı bir tepkisi yok. Lucci dövüşü zirve olarak kalacak belli ki.
Çok net hatırlıyorum ya Luffy'nin güle güle dövüş yaptığı böyle costuğu sahneler var. Her dövüşü için geçerli değil bu. Rakipten rakibe değişiyor.

Drake TL gibi değer kaybediyor… Türkiye ile bağlantısı olunca… döviz kur onu da etkilemiş…:ehe:
Önemi yok bunların zaten gücünün üstünde potansiyeliyle hasar çıkarıyor. O tarz durumların öyle son vuruşlarda etkisinden çok katkısı oluyor. Her şeyimi kattığım saldırı idi diyor. OP'un dövüşlerinin mantığı bu zaten.
Gayet de önemi var yav nasıl yok. Adamın hali ortada. Zaten kendi de daha fazlasını bekliyordu saldırıdan ama olmadı çünkü adam pert haldeydi… :d

2 CP0'nun X-Drake ve bir numbersı alması onların çok güçlü olduğunu göstermez.

Bu adamların en azından X-Drake seviyesinde olduğunu gösterir.Yani CP0 ajanları büyük bir ihtimal sağkol veya solkol seviyesinde adamlar.

Daha fazlası olamazlar bence.Amiral seviyesinde olduklarını hiç düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık