Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karaktersiz olanlar hep bi yolunu bulurlar. Arc basinda en iyi karaktersiz listesinde üst siralarda hep orochi vardi ama apoo onu da geçti. Demekki bu arc wano'dan yirtabilir. Op'da böyle kaliteli karaktersizlere ihtiyaç var aslinda :)

Zoro cehennem kralı olmaktan bahsettikten sonra Luffy'nin silah tedarikçisi olmuş. Bu demektir ki an itibarıyla Luffy Kaido, Zoro ise Doflamingo seviyesindedir. Yani Doflamingo > King.
Yalnız zoronun da cehennem tanrısıyla anca cehennem kralı olabilmesi de büyük çapsızlık. Elindeki kılıcın ünvanı zoronunkinden büyük.

Luffy Kaido'yu yener. Luffy tam savaşın bittiğini düşünürken

Cehennem kralı bence de olmadı ki zaten bu Zoro'nun kendi verdiği bir isim. Kendi kendine lakap takması da güzel olmaz ve bence olmayacak da. Zoro'nun ailesi ortaya çıkar ve hükümet bunu öğrenirse ismi Shimotsuki Zoro olarak değişip ödülüne de yansıyabilir.
Zoro'nun aile adıyla anılmasını istemem açıkçası. Sanji de aynı dertten muzdarip. Buraya kendi çabalarıyla geldiler. Aile ismine gerek yok bence.
Ünlü olmadan önce Korsan Avcısı, ünlü olduktan sonra Shimotsuki. Zoro'nun başarısına ortak oluyorlar bildiğin:D

Zoro'yla ikisinin ödülünde aşırı artış olmazsa ben 999 yapmasını bekliyorum Oda'nın. 1m barajını geçemez falan. Kendince trollüğü böyle yapar Oda.
999 yapmasını bende bekliyorum. Adam nasıl bir trollse, herkes çözmüş artık:D
Yine de Oda için yeterli olur mu bilmiyorum. Ayarı fazla kaçırmaz umarım. :)

Zoro'nun aile adıyla anılmasını istemem açıkçası. Sanji de aynı dertten muzdarip. Buraya kendi çabalarıyla geldiler. Aile ismine gerek yok bence.
Ünlü olmadan önce Korsan Avcısı, ünlü olduktan sonra Shimotsuki. Zoro'nun başarısına ortak oluyorlar bildiğin:D
Ailelerinin mirasını taşıyorlar bir nevi, aksi halde bu kadar kılıca bağlı olmazdı Zoro. Geçmişi öğrenince saygı, minnet gösterir.

Sanji için söylediklerin doğru, elinde olsa gen uyanışınıda istemezdi, gururlu adam sonuçta. O da bir şekilde ailesinin mirasını taşıyor. Ama saygı duyacağını sanmıyorum.

Bu yüzden Sanji Lucifer, Zoro Michael'ı simgeliyor.

Son düzenleme:
Yok Luffy bu saldırıyla Zoro'nun saldırı gücüne yaklaşmış demek oluyor. Cehennem Stili güçlü bir teknik Luffy'i tebrik etmek lazım. Aynı manga sayfasında bunun çizilmesi de Oda'nın da buna vurgu yaptığını gösterir nitelikte.
Yoo değil. Luffy şuan kaidoyu her kesişinde yara bırakır seviyede. Bağırta bağırta keser. Luffynin saldırı gücü buna yakın bile değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık