Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin güzelim lakabı gitti, aynısı Zoro'ya olmaz umarım.
Cehennem Kralı gereksiz ve abartılı.
Metin2 oynadığımız dönem böyle abartılı ve karizmatik nickler alırdık. Onlara benziyor.
Korsan Avcısı gayet iyi. Zoro'nun korsan olmasından dolayı da bir paradoks yaratıyor.
Cehennem Kralı gerçekten kötü. Sanji'nin lakabı niye gitt ben ona takıldım.

Cehennem Kralı gerçekten kötü. Sanji'nin lakabı niye gitt ben ona takıldım.
Diable jambe ilk gösterildiğinde, kızıl bacak lakabını Sanji'ye çok yakıştırmıştım. Oda bu lakabı Zeff'e vermeseymiş keşke, demiştim. Kara bacak lakabı da güzeldi. Sanji'nin tarzını yansıtıyordu. Ama Vinsmoke Sanji hiç olmadı. Her ödül arttığında Sanji'ye bir kazık atıyor mangaka, bakalım bu sefer nolacak.

Diable jambe ilk gösterildiğinde, kızıl bacak lakabını Sanji'ye çok yakıştırmıştım. Oda bu lakabı Zeff'e vermeseymiş keşke, demiştim. Kara bacak lakabı da güzeldi. Sanji'nin tarzını yansıtıyordu. Ama Vinsmoke Sanji hiç olmadı. Her ödül arttığında Sanji'ye bir kazık atıyor mangaka, bakalım bu sefer nolacak.
Zoro'yla ikisinin ödülünde aşırı artış olmazsa ben 999 yapmasını bekliyorum Oda'nın. 1m barajını geçemez falan. Kendince trollüğü böyle yapar Oda.

Lakap önemli ya değişmez Kara bacak. Ödülle ya da lakabıyla trollemesinde, resimle troller zaten o kısmı kesin.

Kara iyidir.Başına Kara koydunmu Kralsın. Bkz; Kara Murat, Kara Kral, Kara Mamba,Kara Panter, Kara Kutu..... :D

Luffy şuan Kaido'dan kötü durumda.
Luffy çatıya çıktığında tam performansında mıydı? Zorlukla ayakta durduğu söylenmedi mi? Aldığı darbelerin hasarı durmuyor mu? Kaido o saydıklarının çoğundan etkilenmedi bile.
Tamam ama Luffy de KO olup geri döndü. Son round ta eşit derece yorgundular bence. Tabi Kaido'yu o raddeye getiren Luffy olmadı. Ancak eşit derecede güçten düşmüşken Luffy yenecek. O zaman baştan sonra 1 v 1 dövüşmüşler gibi olmasa da, Luffy Kaido'nun yerini alacak kadar iş yapmış olur.
Siz sanırım seriyi unutmuşsunuz arkadaşlar, anlatıyorum şimdi iyi dinleyin. OP serisi Dragon Ballden esinlenmiş bir seri ve Dragon Ball serisinde senzu fasülyesi yeyince hasarın sıfırlanıyor ve güçleniyorsun. OPte de aynı şekilde kemiği kırılan Brook süt içince sıfırlanıyor, tüm kemikleri unufak olan Zoro ilaç içince sıfırlanıyor, Luffy de yemek ve çoğunlukla et yeyince sıfırlanıyor. Luffy KO oldu doğru ama Lawın tayfası medikal yardım etti + Caribounun dediğine göre Luffy 1 aylık erzak yemiş. Yani Luffyde şuan hasar falan yok, Hakisi de full + full.

Luffy bugün Mülayim Sert abimizin gittiği doktora gitse doktor, oo Luffy bey hoşgeldiniz, maşallahınız var, demir gibisiniz, ne şeker ne üre, kalbiniz de saat gibi,100 sene daha yaşarsınız, sizdeki bünye tip tarihinde bile görülmemiştir, derdi. :)

Siz sanırım seriyi unutmuşsunuz arkadaşlar, anlatıyorum şimdi iyi dinleyin. OP serisi Dragon Ballden esinlenmiş bir seri ve Dragon Ball serisinde senzu fasülyesi yeyince hasarın sıfırlanıyor ve güçleniyorsun. OPte de aynı şekilde kemiği kırılan Brook süt içince sıfırlanıyor, tüm kemikleri unufak olan Zoro ilaç içince sıfırlanıyor, Luffy de yemek ve çoğunlukla et yeyince sıfırlanıyor. Luffy KO oldu doğru ama Lawın tayfası medikal yardım etti + Caribounun dediğine göre Luffy 1 aylık erzak yemiş. Yani Luffyde şuan hasar falan yok, Hakisi de full + full.

Luffy bugün Mülayim Sert abimizin gittiği doktora gitse doktor, oo Luffy bey hoşgeldiniz, maşallahınız var, demir gibisiniz, ne şeker ne üre, kalbiniz de saat gibi,100 sene daha yaşarsınız, sizdeki bünye tip tarihinde bile görülmemiştir, derdi. :)

Peki Kaido da şarap içiyordu genellikle onu da öyle iyilestirmis olmasın. Adam zaten çok büyük hasar almadı kimseden.:D

Luffy Kaido'yu yener. Luffy tam savaşın bittiğini düşünürken
Sanji'nin güzelim lakabı gitti, aynısı Zoro'ya olmaz umarım.
Cehennem Kralı gereksiz ve abartılı.
Metin2 oynadığımız dönem böyle abartılı ve karizmatik nickler alırdık. Onlara benziyor.
Korsan Avcısı gayet iyi. Zoro'nun korsan olmasından dolayı da bir paradoks yaratıyor.
Cehennem kralı bence de olmadı ki zaten bu Zoro'nun kendi verdiği bir isim. Kendi kendine lakap takması da güzel olmaz ve bence olmayacak da. Zoro'nun ailesi ortaya çıkar ve hükümet bunu öğrenirse ismi Shimotsuki Zoro olarak değişip ödülüne de yansıyabilir.

Zoro cehennem kralı olmaktan bahsettikten sonra Luffy'nin silah tedarikçisi olmuş. Bu demektir ki an itibarıyla Luffy Kaido, Zoro ise Doflamingo seviyesindedir. Yani Doflamingo > King.
Yok Luffy bu saldırıyla Zoro'nun saldırı gücüne yaklaşmış demek oluyor. Cehennem Stili güçlü bir teknik Luffy'i tebrik etmek lazım. Aynı manga sayfasında bunun çizilmesi de Oda'nın da buna vurgu yaptığını gösterir nitelikte.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık