Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King vs Zoro eşleşmesinin sonuna bakıyorsun. Zoro kazanmış, flashback giriyor ve ''Zoro'nun, bir daha asla yenilmeyeceğim, bununla sorunun var mı korsanlar kralı?'' dediği sahneyi görüyoruz. Devamında ise gereken buysa Cehennemin Kralı olacağım diyor. Aşırı derecede erkeklik içeren bir sahne. 10/10.

Bir önceki bölümün flashback'inde ise fare var. Sırf sarı oğlana da flashback çizebilmek için seriye fareli kadın ekledi manyak herif.

Hiç dövüşmemiş gibi bir iyileşme olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca baştan sonra 1v1 miş gibi olmayacağı aşikar. İki taraf da son rounda aşağı yukarı eşit seviyelerde başlamıştır. Yani Luffy hakkıyla yonkou indirdi denebilecek kadar iş yapmış olacak günün sonunda.
Luffy'nin en son hakkıyla indirdiği kişi Hody idi sanırım. Ondan önce de Kreig falan olabilir. Yani hak ve Luffy kelimelerini yan yana koyduğun zaman biri Afrika asıllı Amerikan diğeri Bangladeş asıllı İsveçli falan çıkabilir.

Luffy'nin en son hakkıyla indirdiği kişi Hody idi sanırım. Ondan önce de Kreig falan olabilir. Yani hak ve Luffy kelimelerini yan yana koyduğun zaman biri Afrika asıllı Amerikan diğeri Bangladeş asıllı İsveçli falan çıkabilir.
Luffy'i niye çekemiyorsunuz? Zorunuz ne? Zoro bile kaptanına saygı duyuyor, ona kendisini kanıtlamak istiyor. Siz ise Luffy kelimesini okumaya gelemiyorsunuz.

zoronun sevilmesinin nedeni (fanı değilim ama seviyorum) daha olgun görünmesi. Okuyucunun yaşı büyüyor birazda kendisine hitap edilmesini istiyor kendim 26 yaşındayım bana mesela en yakın zoro geliyor hani çizmese bu karakteri yok ya derdim tayfada beğendiğim yok. Aslında olayın biraz yaşla alakası var. Lütficiler de büyüdü artık.

Big Mom'ı Kid ve Law yenerse Luffy Kata'ya verdiği ananı da yenicem sözünü tutmamış olur. O nedenle Luffy Kaido'yu yenene kadar Kid ve Law Big Mom'ı tutar, sonra Luffy gelir Big Mom'ı da yener.
tutmasın verilen her söz tutulmak zorunda mı kid te kaido yu düşürecekti sözde ama şuan big mom ı düşürecek zaten luffy 2 yonko indiremez :D şu yorgun kaido yu anca alır

Kelleci başı Zoro Bm'nin de kelleyi alır mı peki sonrasında? :ehe:
Hayal görmeyi bırakın artık. Kaptanı varken yeşile düşmez.
tutmasın verilen her söz tutulmak zorunda mı kid te kaido yu düşürecekti sözde ama şuan big mom ı düşürecek zaten luffy 2 yonko indiremez :D şu yorgun kaido yu anca alır
Zorunda tabiki. Luffy bu başkasına benzemez. Kaido'dan sonra zaten yonkou üstü seviyeye gelecek. Big Mom'ı geçerken alır.

güçlü rakipler sadece luffy ye çıkarsa normal :D sanji fight atmıyor zaten uzun zamandır adam akıllı , Zoro ya da balon 3-5 kişi paketliyorlar kaç arctır bu wano ts sonrası zoro nun ilk adam akıllı rakibi ondan önce pica monet falan kesiyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık