Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu anlamış olduk. Yonkou ne kadar güçlü olursa olsun fark etmiyor. Yonkou komutanları arasındaki güç sıralamasında denkleme hiç bir etkileri yok. En güçsüz görülen yonkou'nun sağ kolu en güçlü çıktı mesela.

Öncelikle bölüm gerçekten güzeldi. Bir Zoro masalı vardı. Ve gerçekten doyurucuydu. Tamamen dövüş odaklıydı. Ve bize istenileni verdi. Bir bölüm daha uzun olsun diyenler yanlış düşünüyor bence. Çünkü giriş, gelişme ve sonuç ögeleri gayet netti. Bir bölüm daha uzaması neyi değiştirecekti ?

Sanji konusuna gelirsek. Fark ettiyseniz Sanji yine rakibine karşı zorlanmadı. Bu adam gerçekten başı sonu olan dövüşlerde zorlandığı dövüşü hatırlamıyorum. Hep üstündü. Bon Clay, Jyabura, Absolom ve Queen. Sanji galiba çok güçlü.

Öncelikle bölüm gerçekten güzeldi. Bir Zoro masalı vardı. Ve gerçekten doyurucuydu. Tamamen dövüş odaklıydı. Ve bize istenileni verdi. Bir bölüm daha uzun olsun diyenler yanlış düşünüyor bence. Çünkü giriş, gelişme ve sonuç ögeleri gayet netti. Bir bölüm daha uzaması neyi değiştirecekti ?

Sanji konusuna gelirsek. Fark ettiyseniz Sanji yine rakibine karşı zorlanmadı. Bu adam gerçekten başı sonu olan dövüşlerde zorlandığı dövüşü hatırlamıyorum. Hep üstündü. Bon Clay, Jyabura, Absolom ve Queen. Sanji galiba çok güçlü.
Bakın burada başı sonu belli olan dövüş diyorum. Bu adam Doffy, Vergo gibi dövüşleri ele almıyorum.

Bütününe baktığımızda King dövüşü tatmin ediciydi.Hem fbler hem yeni bi ırk tanımak hem de yeni teknikler gördük.Böyle olması gerekiyor zaten abi bam güm dümdüz savaşı okuyasım bile gelmiyor benim.Olması gerektiğinden daha ezici üstünlükle bitmiş olması şaşırttı beni.Zoro bu seviyelerin üstüne çıktı demek ki
On numara iş.Hep böyle çiz ciğerimi ye Oda

Bölüm iyi ama iki tane 1 milyarı geçen adamın bu kadar hızlı yenilmesi bölüme gölge düşürüyor. Elim ortadan yukarı bir seçeneğe gitmedi, Zoro kusura bakmasın.

Bu sayfadaki muhabbet çöp oldu.

1 milyarlık adamlar karşısındaki adamlara neredeyse çizik atamadan yenildiler.

Bütününe baktığımızda King dövüşü tatmin ediciydi.Hem fbler hem yeni bi ırk tanımak hem de yeni teknikler gördük.Böyle olması gerekiyor zaten abi bam güm dümdüz savaşı okuyasım bile gelmiyor benim.Olması gerektiğinden daha ezici üstünlükle bitmiş olması şaşırttı beni.Zoro bu seviyelerin üstüne çıktı demek ki
On numara iş.Hep böyle çiz ciğerimi ye Oda
Herkes, Doffy ve Kata uzunluğu istiyor.

Bölüm iyi ama iki tane 1 milyarı geçen adamın bu kadar hızlı yenilmesi bölüme gölge düşürüyor. Elim ortadan yukarı bir seçeneğe gitmedi, Zoro kusura bakmasın.

Bu sayfadaki muhabbet çöp oldu.

1 milyarlık adamlar karşısındaki adamlara neredeyse çizik atamadan yenildiler.
Bu çok doğru bu arada.

Katakuri hiç değilse en zor anda bile çözüm üretti vurmak için. Adam çok yönlü bir savaşçı.

King resmen ezildi Zoro karşısında. Uçup gaga ile vurmaya çalışmak düz kılıç ile vuruş ateşten ejderha atmak.

Katakuri Kinge göre çok daha donanımlı bir dövüşçü ki muhtemelen Kingi pestil edermiş gördüğüm kadarı ile.
Hiçbirşeyi pestil edemezdi.Adam neredeyse magma atıyor Zoro da belirtmiş.Irkı volkan kenarında yaşayan bir ırk olup magma sıcaklığı benzeri şeyler yapabiliyordur tahminen.Zoro da King gibi dövüşüyor yani o ejder teknikleri falan ama denk getirdi mi küt diye götürüyor.Olay savaşçılıktan falan değil yani güçle alakalı güç olunca doğrudan saldırılar daha etkili oluyor.Yoksa King savaşçı zaten kullanmadığı açık yapmadığı sokak dövüşü kalmadı.Savaşçı dediğin öyle olur.Hadi kalk noldu niye yavaşladın yok bilmem ne bende kendimi yaralayım sonra ayıp olmasın falan bunlar savaşçılık değil yani.Savaşta ağzın değil bedenin konuşacak.Kral haki ekleyip vurmak çok büyük bir güç katıyor.Şu an Kaido’ya da kral haki ekleyip vurduğuna emin oldum @Alpamis Yani sen haksız çıktın.Çünkü o yara izi ölmezsen sende kalacak dedi Zoro.Aynısını Zoro yaralayınca Kaido dedi.Bu kral haki eklediğini kanıtlar.Kral haki eklemek kalıcı yara veriyor demek istemiş Zoro. Oden de Kaido’ya o yarayı kral haki ekleyerek vermiş olduğunu buradan anlıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık