Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzeldi iyiye bastık. Haftaya ara var deniyor moraller bozulmadı değil.

King'in bu kadar erken tükendim demesine çok şaşırdım açıkçası. Zoro adama 2 defa falan vurdu yani. Sağda solda uçarak nasıl bu kadar yoruldun yav? Bu karizmaya ayıp ettin Oda. Anlık King fan tayfa.

King'in bu kadar erken tükendim demesine çok şaşırdım açıkçası.
Hem King hem Sanji şaşırttı beni. Ne ara bu kadar bitkin düştüler Oda bence iyi işleyemedi bunu. Hadi Sanji lazerlerden sıyrılıp durdu falan diyelim öyle bir bahanesi olsun, King'e hiç anlam veremedim. Bazı arkadaşlar Marco demiş ama hiç öyle yorgun hissettirmiyordu işin açığı.

Hem Queen hem King, Onigashimadan aşağıya uçtu. Başkente düşeceklerini düşünüyorum bu sayede halk dönen olayların farkına varır.

1022. bölümde başlayan dövüşler, ara ara panellerde, ara ara flasback yapılarak, power uplarına dair bilgiler verilerek gösterildi. Hatta Zoro'nun kılıcı için bir bölüm geçmiş okuduk. Son vuruşu ise manga bölümünün kendine ayrılan kısımlarında yaptılar. Oda'nın klasik hikaye işleme şekli. Muhtemelen arada kalan bölümlerin yarısı yaklaşık 7 bölüm yapar, yardımcı karakterlere ayrılan kısım bence gayet uygun.

Hem King hem Sanji şaşırttı beni. Ne ara bu kadar bitkin düştüler Oda bence iyi işleyemedi bunu. Hadi Sanji lazerlerden sıyrılıp durdu falan diyelim öyle bir bahanesi olsun, King'e hiç anlam veremedim. Bazı arkadaşlar Marco demiş ama hiç öyle yorgun hissettirmiyordu işin açığı.
Sanji en son öyle bir saldırıyor ki hatta çok hızlı hareket ettiği için görünmüyor adam onun bitkin düşmesini anlayabiliyorum ondan öncede sağda solda koşturdu ama King Zoro vssi savaş başladığından beri saldırıp duruyor savaşın kontrolü tamamen kendisinde yani. Çıkar kokusu herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık