Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sahne iyiydi bu arada. Ejderha kesecek dendi o kadar kesti işte. =) Bi de King'in kanadı gitti geçmiş olsun.

Viper benzerliği boşa değilmiş. Baya ırkları birbirine bağlı
Belki de shandia halkı lunaria lardan geliyor ki çok muhtemelen böyle.Ten renkleri aynı lakin saç ve kanatlar değişmiş belki de insan olanları bunları kazandı. Deneyler spoilerden itibaren ilgimi çekti malum momo nun meyve başarısız denmişti. Bu demektir ki 1 den fazla ejder meyvesi var hükümetin elinde. Arber üzerinde de deneyler yapılmış sadece dayanaklık ölçecek halleri yoktur illa ki genleri aldılar. Yeni px lerde bu ateş gücünü görür isek şaşırmam güzel de olur. Dünyayı yöneten tanrıların silahı eski tanrılar falan...

H.haki denen panel b.haki geldi bana h.haki yok sanırım king de. Irk özel çıktı haki den ziyade. Bir kata değil kısaca üzülerek ırk bazlı güçlendirip üzerinde sadece son ve yenildiği sayıda durması mangakanın bir bakıma suçu oldu daha fazla özel kılıp sayı ayırabilirdi king için. Gereksiz queen daha çok konuştu bundan...

Zoro'nun da eneli hatırlaması ayrıca hojdu :ehe: Güzel sayı olmuş lakin ki ırk üzerinde az daha dursa bilgi verse... Mangaka gösterip elletmemede zirve asırlardır...

Haki yönünden bir şey gelişmedi yanlış görmediysem.
Hocam koka basmasına ihtiyacı yok artık Sanji'nin. Gen uyanışıyla o farkı kapattı. Saldırı alıyor bana mısın demiyor. Silahlanma hakisini de gen uyanışıyla birlikte kullanınca Queen'i Roket Takımı gibi uzak diyarlara yolladı tekmesiyle. Bence net yeterli bu power-up şimdilik.

İyi bölüm çünkü Zoro. King beni sarmadı kaşına gözüne aldanmayın şunun. Sanji'nin gen uyanışı öncesi attığı tekme Zoro'da daha etkili olurdu emin olun. Büyük konuşup vasatın altında kalan bir karakter daha.

Haki yönünden bir şey gelişmedi yanlış görmediysem.
Sanji ateşle hakinin rengini değiştirdiğinden sana öyle görünmüş olabilir. Seride onca ateş, element kullanıcısı varken hiçbirinde görmedik böyle birşey. Açın gözünüzü efendiler :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık