Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035: Zoro, King’e Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle düşünmelisiniz arkadaşlar. Zoro kingi 3 kere keserek yendi. Ama 1 tanesini sandai kitetsu ile kesti. Zaten ona da pek tepki vermedi king. Hemen uçtu görünmez oldu. Ama ilk saldırıda ve son saldırıda 3 kılıç tekniği ile kesildi. Toplamda 7 kılıç kesmesi şiddetinde düştü sayılır yani. Zoronun santoryu teknikleri 3 kılıcın gücünü birleştiriyor. Sandai kitetsu ile kolunu sallayıp kestiği saldırı ilk ve son saldırısının 3te biri kadar ancak güçlüdür. Gene iyi dayandı king aslında. Üstelik King of hell santoryu bunlar. Normal santoryu değil. Ayrıca son saldırısında ateş kesme tekniğini de kullandığını hatırlatalım. Kral haki + Santoryu + Enma + Ateş kesme tekniği ile son vuruşu yaptı. Son vurduğu hasarı kolay kolay kimse sırtlayamaz. Bakalım ne olacak gelecek sayı. Ayrıca o saldırıda king hem kanat hem de kılıç ile savunma yapmaya kalmış ama ikisini de kesmiş zoro. Yani saldırı şiddeti öyle böyle değil. Seride yapılmış belkide en yüksek seviyedeki ilk 5 saldırı arasına girebilir.

Yav ne magması denk getiremedikten sonra ne anlamı var. King o ejderi Katakuriye vuramaz ki. Kaldı ki Zoro bile kendini eğip kurtuluyor. Öyle aman aman bir saldırı değil.

King düz kalas bir karakter çıktı. Bekledik belki bir şey gösterir diye de herif çöp oldu

Zoro zorlanmadı bile. Tek avantajı uçması.

Katakuri Snakemana bile çözüm buldu, Kingde donanım eksik. Irkının verdiği özelliğe bir şey katmamış.

Mochi gibi dandik meyve ile herifin biri neler yapıyor bu ne yapıyor.
Adamın o kadar donanıma ihtiyacı yok çünkü dövüş tarzı çok iyi nefes aldırmıyor.Linlin gibi saf gücü fazla bir ırkı var birde üzerine donanım eklesin de beşinci imparator mu olsun.Ama ters rakibe denk geldi.Zoro ateş kesiyor 3 kılıçla her saldırısını her yönden blokluyor falan.Luffy ve Sanji o saldırıları böyle karşılayamazdı çünkü silah kullanmıyorlar.Adam kral haki ekleyip vurulan saldırılarla düşecek.Kata’da buna ihtiyaç bile olmadı.Hani Oden’in selama turlar attığı şey.Siz yeri gelecek gök yarabilecek bu özelliğin kudretini tam anlamamışsınız daha henüz.Shanks anlatır belki.

King'de harbi karizma. Anime'de çok efsane olacak bu paneller. Bir de Zoro'nun Ateş Ejderhasını keserken kendimi kaybettim. Mükemmeldi. Bi yükseldim laa!

Son düzenleme:
Adamın o kadar donanıma ihtiyacı yok çünkü dövüş tarzı çok iyi nefes aldırmıyor.Linlin gibi saf gücü fazla bir ırkı var birde üzerine donanım eklesin de beşinci imparator mu olsun.Ama ters rakibe denk geldi.Zoro ateş kesiyor 3 kılıçla her saldırısını her yönden blokluyor falan.Luffy ve Sanji o saldırıları böyle karşılayamazdı çünkü silah kullanmıyorlar.Adam kral haki ekleyip vurulan saldırılarla düşecek.Kata’da buna ihtiyaç bile olmadı.Hani Oden’in selama turlar attığı şey.Siz yeri gelecek gök yarabilecek bu özelliğin kudretini tam anlamamışsınız daha henüz.Shanks anlatır belki.
Dövüş tarzı mı iyi Kingin?
Yahu çok yavan gelmiyor mu size de. Ben yanlış görüyorum. Adamın yaptığı şeyler ya uçup kanadından lazer atmak ya kılıcını testere yapmak. Ne haki ile ilgili bir güç gösterdi ne şaşırtıcı bir hız. Zoro bile hızına ayak uydurdu kesti ortadan. Meyvesi zaten vasat.

Irkının özelini bile tam gösteremedi yenildi

Şu dövüşe baştan bakıpta ben şahsen King Katakuriden güçlü asla demem.

Evet Queen+King'in daldığı durumdaki Marco.King tek başına Marco+Jozu'yla şu an bir ölüydü.
Duyan da Queen+King'in ciddi ciddi beraber daldığına inanacak. Queen ciddileşmedi bile. Dövüşün gösterilmeyen kısmına müdahil de olmadı. Üstelik ne King'de, ne de Queen'de çizik dahi yok.
Marco meyvesi sayesinde biraz dayanmış, sonrasında da hiçbir şey yapamadan dayak yemiş.

Bu arada buraya Usoop'un da eklenmesi bir düşündürdü beni. Yarım kalan olayların ve dövüşlerin hepsi eklenmiş buraya ama Usoop için bir şey bulamadım.

Usopp'un sahnesine dikkat et Kin'emon'un götüyle konuşuyor. Orada bir sahne olacaktır muhtemelen henüz işi bitmemiş iki Tobiroppo'yu indirecektir.

King niye uyanış açmadı. Bu kaidounun tayfa ayağa kalkacak cidden galiba. Yani impel downdaki hayvanlarda var en güçlü antik zoan adamda yok demek. Hmmmm

Adamın kılıcı kırıldı, kanadı kesildi hatta dikkatli bakılırsa sağ kolununda kesildiği görülüyor. O saldırı kol kanat ve kılıcı kestiyse King'in ırkı tarihten silinmiş demektir. Kılıcı kesen bir saldırı bedeni de keser herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık