Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha balıkadam adasında Luffy Big Mom'la telefonda zıtlaşınca Luffy yonkou alacak abi denmeye başlanmıştı. Nasıl alacak deyince g3'le alıyordu güya. Sonra Dofy'de g3 yetmeyip de g4 açınca ve g4 çok havalı olduğu için Luffy g4 ile yonkouyu tokatlar, g4 atakları amirali iki darbede indiren deprem yumruğundan güçlü oldu. Sonra Luffy g4'e rağmen Cracker ve Kata'da zorlandı geleceği görmeyi öğrendi. g4 merhamet etmiyordu falan. Kaido tekleyince ancak farkın çok olduğu anlaşıldı. Ama şu var 12 yıl önceden söylemeye başlasan da ana karakter eninde sonunda o seviyeye geleceği için abartmış olmuyorsun. Göze de batmıyorsun. Artık vakti geldi şimdi ben de söyleyeyim, Luffy yonkou alacak abi.

Zoro fanları toksik başka fanlar melek. Hepimiz aynı insanlarız kardeşim. Sadece sevdiğimiz karakterler farklı.

O değilde… Şimdi bizim oğlan sadece tek kılıçla(Enma) ile kalıyorsa… tüm gücünü ona verecek demektir bu. Ve böylece odak noktası tek kılıç olunca karartacak sanırım kılıcı. Bir de kral hakisini eklemeye de göz kırpıldı… diyorum ki acaba şöyle bir şey görür müyüz bizim oğlandan…? :ehe:
Görebiliriz. Kim bilir belki yarın, belki yarından da yakın ?

Şaka gibisin gerçekten, Lütfünün hakkını verme olayını da artık geçecem, her zaman bir poh bulup yapıştıracam çocuğa boşuna kral hakiyi kullanınca amiral falan dedik, senin gibi fanları olan bir karakteri övmemek lazım ne olursa olsun ?
Hep öyle yaptın zaten yahu ne zaman hakkını vermişsin.:D

Daha balıkadam adasında Luffy Big Mom'la telefonda zıtlaşınca Luffy yonkou alacak abi denmeye başlanmıştı. Nasıl alacak deyince g3'le alıyordu güya. Sonra Dofy'de g3 yetmeyip de g4 açınca ve g4 çok havalı olduğu için Luffy g4 ile yonkouyu tokatlar, g4 atakları amirali iki darbede indiren deprem yumruğundan güçlü oldu. Sonra Luffy g4'e rağmen Cracker ve Kata'da zorlandı geleceği görmeyi öğrendi. g4 merhamet etmiyordu falan. Kaido tekleyince ancak farkın çok olduğu anlaşıldı. Ama şu var 12 yıl önceden söylemeye başlasan da ana karakter eninde sonunda o seviyeye geleceği için abartmış olmuyorsun. Göze de batmıyorsun. Artık vakti geldi şimdi ben de söyleyeyim, Luffy yonkou alacak abi.

Zoro fanları toksik başka fanlar melek. Hepimiz aynı insanlarız kardeşim. Sadece sevdiğimiz karakterler farklı.
Valla ben senin bu forumda takıldığını hatırlamıyorum o zaman ya. 2016da çünkü balıkadam adasında değildi. Nerden biliyosan bunu. :D

Tamam da Zoro’cuları son dönemde en çok Wano beklentilerinden dolayı gömüyorlardı. Çoğu doğru çıktı beklentilerimizin. Boşuna laf yedik o kadar. Sayımız çok diye laf yemek zorunda değiliz. O zaman herkes birbirine bu lafları söylesin. Sürekli tartışalım forum da eğlence falan kalmasın. Kötü bir şey demiyorum ben şu an. Düzgünce bu muhabbetin ne kadar saçma olduğunu anlattım sadece.
Sayın çok diye laf yemiyorsun isim vermeden ilerleyeceğim. Bir Zorocu çıkıp Pika yk3 seviyesinde diyor mesela. Şimdi ekibiniz çok geniş olduğu için farklı yorumlamalarda inanılmaz fazla oluyor bu yüzden genelleme yapılarak eleştirilmeniz çok normal. Ben hiçbir Sanji'cinin Vergo yk3 dediğini duymadım. Adamlar zaten sayı olarak çeyreğiniz kadar. Seni bireysel olarak değerlendirirsem yorumlarından rahatsız olmuyorum. Ama kafanı kaldır ve etrafındakilere de bir bak bence.

Wano konusuna gelirsek bu Zoro'ya özel bir saldırı değildi sizi de o konuda gram övemeyeceğim kusura bakma Zoro'nun King'le Kaido'yla savaşacağını bilmenin benim gözümde hiçbir değeri yok. Ben bu arc yanıldım yanıldığımı da söyledim kendi yorumlarımın arkasında durdum. Şimdi abi Zoro bunları indirecek diyen adamlarla tartışıyordum ve istisnasız hepsi Luffy'e Kaido 1v1 alır demiyordu hem Zoro sağ kolu alıyordu yaptıkları senaryoda. Hem de bir sürü nova Kaido'ya karambol girerken bitirici darbeyi Zoro'nun vuracağını söylüyorlardı ben bu yorumlarda neyi öveyim allah aşkına. Tartıştığım tüm zorocular hatırlar hergün şu argümanı yazıyordum. Her gün.. Zoro'nun ve Sanji'nin sağ kol, sol kol indirdiği senaryoda Luffy ne zaman 1v1 değil de yardımla kaptan indirmiş, arc boss'unu indirmiş dediğimde bana İmparatorlar farklı ıvız zıvır deniyordu. E İmparatorlar farklı da Enel de rahiplerden çok farklıydı. Lucci de diğer cp9 üyelerinden lig olarak çok farklıydı. Croco da astlarından çok daha güçlüydü. Ben Novaların birlikte Kaido'yu, Who's who'yu komutan gücünde beklediğim için Zoro'nun alıcağını, Kid'in Queen'i Law'ın da Smoothie'yi yeneceğini düşünüyordum. Ki o zamanlar herkes dışarıdan destek güç geleceğini söylüyordu Bm faktörü de vardı. Wano öncesi bu kadronun alacağını kimse düşünmüyordu. Eski yorumlarıma baktığımda senle olan bir konuşmamı bulmuştum. Oda Seriyi gerçekten çok hızlandırırsa. Luffy ve Zoro birlikte Kaido'yu, Kid ve Law'da Linlin'i alır demiştim.

Zoro, wano sonu Amiral dendi sağ kol bitirecek.

Luffy, Daz Bones'i yenemezdi.

Pika yk3 seviyesi.

Yani Zoro'nun King ve Kaido'yu yeneceğini, sonradan Luffy'nin Kaido'yla eşleşeceğini ve diğer eşleşmeleri iyi kötü bilseydiniz en ön sıradan sizi ben alkışlardım. Siz bu yorumları hem adadan yard7m beklediğiniz halde hem de Luffy'e tüm novaların yardımıyla Kaido zaferi yakıştırmışken kimse kusura bakmasın ben kimseyi tebrik etmem. Benim absürt güç artışını ön göremediğim yorumlamalarda bile, herkese adaletli bir dağıtımlar mevcut. Law ve Kid ikinci komutan yeniyor. Luffy karambolda Kaido'yu yeniyor. Zoro, komutan ayarı beklediğim için (ki Oda bize öyle yansıtmıştı boş şişirdi) Who's who demiştim. Olur ki benim ön gördüğüm yanlış çıkarsa payı da bırakıp. Zoro, Luffyle birlikte Kaido'yla Kid ve Law, Linlin'le savaşır dedim. Benim yorumlamalarım bile bu kadar yanlış çıkmasına rağmen bana göre arc başı tartıştığım insanlardan daha iyi. (Sözüm herkese değil)

Yalnız bu dediklerinin yarısından çoğu @Alpamis'ın boşuna fanlık terazisini kırdı demiyoruz adama xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık