Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben çok net hatırlıyorum; Katakuri vs Luffy dönemlerinde, Katakuri için amiral seviyesi olabilir deniyordu. O dönem buna karşı çıkmıştım. Şimdi de King için söylenirse karşı çıkarım. Amiraller bunların üstündedir benim için. Diyeceğim odur ki; her dönem, abartılan ya da gömülen karakterler olacaktır. Saygı çerçevesinde, birbirimizi kırmadan ve eğlenerek fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Ben çok net hatırlıyorum; Katakuri vs Luffy dönemlerinde, Katakuri için amiral seviyesi olabilir deniyordu. O dönem buna karşı çıkmıştım. Şimdi de King için söylenirse karşı çıkarım. Amiraller bunların üstündedir benim için. Diyeceğim odur ki; her dönem, abartılan ya da gömülen karakterler olacaktır. Saygı çerçevesinde, birbirimizi kırmadan ve eğlenerek fikir alışverişinde bulunabiliriz.
Bence olabilir ikisi de amiral seviyesinde. Özellikle Katanın daha çok yeteneğini gördüğümüz için,onu değerlendirmem daha doğru olacaktır. King daha yeni işleniyor. Ama değilse bile yakındırlar. Özellikle Katanın meyvesi amiraller kadar yıkıcı olsa buz yada magma gibi tek atmalık meyve olsa kesin gözüyle bakardım.

Bence herkes Zoro sever olsun ortak noktada buluşmuş olalım. Dün zaten @Alpamis Zoro severliğini itiraf etmişti, bakın bugün nasıl da mutlu. Sordum, çok güzel bir sabaha uyandım, üzerimden bir yük kalktı, çok rahatladım dedi. Gelin sizde zoro sever olun, zaten sevenler de itiraf etsin, bitsin bu çile ?

Yalnız bu dediklerinin yarısından çoğu @Alpamis'ın boşuna fanlık terazisini kırdı demiyoruz adama xD
Ben tüm hakilerde aşacak yetmeyecek teknikte aşacak h.hakide aşacak o da yetmeyecek Lucci'deki gibi son ana kadar irade şovu yaparak yenecek dedim Yonkou'ları. G4 sonrası herkese karşı şansı var dediğim sırada bu güçlenmeleri zaten savaş içinde alarak yapabileceğini kastettiğim için öyle dedim. Yanıldığım bir iki nokta vardır ama.

Yine de G4 konusunda zaten Yonkou hariç hepsini onlarla yendi. Hasar gücü eksik değildi adamın Yonkou hariç.

Öyle eskilerden çok bahsedeceksek herkesin çok yanlış yorumu çıkar. Crackeri 5. Tümen yapanlar, Bobbin'i Akainu dengi sayanlar, Zoro hakilerde aştı diyenler, kral hakisi var ama kullanmıyor diyenler (BAA). Sen daha geçen demiyor muydun King'i basar geçer diye.:D Hani Kaido'ya çok ağır yara bırakmıştı ya karşısına çıkan artık tek yer felan filan.:D Şimdi King, Kaido'dan güçlüye doğru evriliyor yavaş yavaş yorumlar.:D Utanılmasa net söylenilecek de tutuyonuz.:D

Katakuri+Cracker amiral alır diyordum o zamanlar aklıma geldi.En azından 1v1 de alır dememişiz xd.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık