Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1033 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido, Wano'dan gidecek biri değil dövmekle de gönderemezler yapılacak en iyi iş kafasını uçurmak. Momonosuke yapamaz, Luffy'de yapmaz. Yapacak tek kişi kalıyor o da Zoro.
Aynen bu işte ya. Olay tamamen bu işte. Bir de zaten Ryuma için “Başkentte Ejderha kesti” olayı da çıktı bu arc. Bütün oklar neredeyse Zoro da ama biz uyduran oluyoruz abartan oluyoruz… :D

Algı yapma Allah aşkına Enma'nın nasıl bir şey olduğu yine ortaya daha çok çıktı. Gelip bana bunları yazabiliyon. Kafayı yersin Ferit kabullen çabuktan.:D
Geçen hafta:

Alpamış: Enma harekete geçti yenilmiş Zoro'yu kurtaracak.
Red : Enma sadece sorun çıkarıyor açık veriyor

Bu hafta:

Enma sorun çıkarır üst üste xD

@Alpamis: Algı yapma Red Enma nasıl bir şey olduğunu gösteriyor :hhh:

Ben kafayı yerim belki ama sen kafayı yedin çoktan :ehe:

Geçen hafta:

Bu hafta:

Şu bölümün üstüne bile Enma'yı hala önemsiz yapma çabaları.:( Diyaloglardan bir sey anladıysanız ne olayım.:D

Geçen hafta:

Bu hafta:

Hayır bir de yukarıda senin dediğin gibi… Enma adamın kılıcı tabii ki bir yardımı olacak…
Ama mesela Brulee, Luffy’nin bir şeyi değil… ya da “Gücün tükenecek” diyen Kata… Luffy’nin bir şeyi değil…:ehe:

Enma adamın kılıcı, silahı tabi rakibini yenmesinde yardım edecek yani araç olacak ama @Alpamis olayı Zoro'dan Enma'ya götürüyordu ve bu bölüm aslında alması gereken tüm cevapları alması lazımken yine bahaneler bulacaktır.

Dövüş içerisinde Zoro çok net bir şekilde Enma ile de uğraşıyor ki bunu daha önce de söyledim bu kılıç dövüş içerisinde Sorun çıkarır demiştim. Zoro'nun performansı gayet etkileyici ve anlaşıldığı gibi tüm gücünü kullanmak yerine rakibine göre planlı davranıyor Enma şu saatten sonra dövüş içerisinde fayda sağlayacaktır.

Tabi her zaman dediğim gibi

Shusui > Enma
Enma tokatlar Shusui'yi. Bunu kılıç karardığı zaman çok net göreceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık